План лекційних заходів на лютий 2020 року

Найсвіжіші новини:

У випуску «Новини науки і техніки №30-31(149-150)-1» читайте: про новий склад Комітету з Державних премій з галузі науки і техніки, пошуки Мінцифри стартапів для участі в конкурсі в Кремнієвій долині, стартап Carbominer і газ з повітря, світло від сонця і енергії вітру на Рівненщині і Сумщині, зборку в Україні космічного супутника, скам’янілий спинний мозок, знайдений у США, 12 найновіших досягнень 2019 року. З цього номера випуск новин підрозділу «Новини науки і техніки» припиняється

Товариство «Знання» України

Науково-просвітницькі заходи в лютому 2020 р.Ауд 313, 317.

1, 8, 18, 25 лютого 14.00 лекції Віктора Нагорського: «Рух важливіший за харчування», «Проблеми хронічного дефіциту води, кисню та вуглекислоти в організмі», «Харчування, що відповідає нашій природі». Відп. Неволов В.В.
04, 11, 25 лютого 2020, о 18.00 в 313 ауд. – засідання Клубу:«Технології, інновації і проєкти: методи смартотизації».

Спікер – доктор технічних наук, професор Микола Тернюк Доповідач - Крутов Василь Васильович, доктор юридичних наук, професор, кандидат педагогічних наук:"Досягнення цілісності людини як курс введення в життя".
Заходи за участю голови правління Товариства «Знання» України, члена-кореспондента НАПН України, доктора філософських наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Василя Кушерця. Відповідають - Василашко В.Ф., Лебідь Ю.І.
12 і 16 лютого, 17.00. Доктор географічних наук, професор, письменник Володимир Пащенко. Лекції «Спекуляції регіональними мовами». відп. Неволов В.В. і «Чорногорія очима українця» -відп. Василашко.В.Ф.
19 лютого. 19.00. .Центр вільного спікування «Діалог». Тема: - «Доля і воля», до «Дня Героїв Небесної сотні». Відпов.:Лавріненко Л.В., Неволов В.В.
Після 23 лютого засідання «Конституційного клубу» з питань історії Української Конституції. Відп. Мосьондз А.О.
27 лютого о 16.00. Малий зал ФПУУ (Майдан Незалежності). Ювілейна академія, присвячена 175-річчю від дня народження видатного українця Івана Полюя та презентація книги Василя Шендеровського і Василя Кушерця «Самоцвіт України – Іван Полюй». Відповід. – Василашко В.Ф., Неволов В.В.
26 лютого, о 17.00 засідання Клубу державотворців з питань внесення змін до Конституції України. Ведучий – відомий вчений і громадський діяч, голова Клубу Василь Куйбіда.
Чекаєм за адресою: К., В.Васильківська, 57/3, станція метро «Олімпійська». За організацію заходів відповідають: Василашко В.Ф., Неволов В В. і керівники підрозділів, за висвітлення - Ю.І.Лебідь, О. А.Мартинюк, М.В.Сидоренко. Примітка: про ймовірні зміни і доповнення буде повідомлено окремо..

Кушерець В.І. - головний ведучий заходів – голова правління Товариства «Знання» України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України

Учений секретар Товариства "Знання" України Василашко В.Ф.

Вхід вільний. Адреса:К.,Київ, В.Васильківська, 57/3, метро "Олімпійська".