План лекційних заходів на липень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску № 24 (143) «Новини науки і техніки» ЧИТАЙТЕ: в Україні збудували найбільшу СЕС, прозору деревину винайшли у Швеції, робот-штучний інтелект зможе визначати предмети на дотик, виявлено ознаки життя на Марсі, двоногий робот їздить на гіророликах, американці створили куленепробивний матеріал, браслет боротиметься з переїданням та іншими звичками людини, штучні м’язи функціонуватимуть як людські, як колонізувати Марс за допомогою гамет, способи боротьби із здуттям живота, як місяць народження впливає на людину, в Ірландії залишаться лише електромобілі.

Напередодні Нового 2019 року свою нову книгу «У пеклі голодоморів» презентував учений секретар ВГО Товариство «Знання» України, член Національної спілки письменників України Василь Василашко.

Він зазначив, що тема Голодомору – вічна, бо про цю трагедію український народ не може забути, бо десятки мільйонів, у яких обірвалося життя, нагадуватимуть про цю рукотворну трагедію сталінського режиму вічно.

Така трагедія більше не може повторитися - такий лейтмотив усіх книжок про голодомори в Україні.

Передмову до видання написали Герой України, письменник, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Юрій Мушкетик і професор Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, доктор історичних наук Володимир Сергійчук.

На презентації виступили, наголошуючи на актуальність і вдале розкриття теми, директор видавництва «Знання України» Анатолій Харлан, професор Іван Ющук, . народний художник України Валерій Франчук, член Національної спілки журналістів України Петро Швець, директор Київського коледжу Університету сучасних знань Тетяна Петровська, лектор Товариства «Знання» України, письменник Вадим Пепа, педагог Ольга Ходацька та ін.

На вечорі виступили хор «Чумаки» та самодіяльний гурт «Жайворон».

Прес-служба ВГО «Товариство «Знання» України (Петро Швець)

31.12.2018 р.