План лекційних заходів на травень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №22 (141) «Новини науки і техніки» читайте: про Державні премії в галузі науки і техніки за 2018 рік, номінацію «Технічний виклик» Луганської команди малої академії наук, юних екологів - переможців міжнародних змагань з Києва і Луцька, чому чоловіки живуть менше за жінок, створення синтетичних клітин людини, загублений палац Рамзеса 11, першу енергетичну громаду в Україні, грамоту царя Петра 1, в якій тиск на українську церкву, зображення «чорної діри», життя на Марсі, створення власного тролейбуса у Вінниці, безпілотник Huawei, що буде з медициною через 25 років, перше Євангеліє в Україні, новий номер журналу «Наше небо».

Напередодні Нового 2019 року свою нову книгу «У пеклі голодоморів» презентував учений секретар ВГО Товариство «Знання» України, член Національної спілки письменників України Василь Василашко.

Він зазначив, що тема Голодомору – вічна, бо про цю трагедію український народ не може забути, бо десятки мільйонів, у яких обірвалося життя, нагадуватимуть про цю рукотворну трагедію сталінського режиму вічно.

Така трагедія більше не може повторитися - такий лейтмотив усіх книжок про голодомори в Україні.

Передмову до видання написали Герой України, письменник, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Юрій Мушкетик і професор Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, доктор історичних наук Володимир Сергійчук.

На презентації виступили, наголошуючи на актуальність і вдале розкриття теми, директор видавництва «Знання України» Анатолій Харлан, професор Іван Ющук, . народний художник України Валерій Франчук, член Національної спілки журналістів України Петро Швець, директор Київського коледжу Університету сучасних знань Тетяна Петровська, лектор Товариства «Знання» України, письменник Вадим Пепа, педагог Ольга Ходацька та ін.

На вечорі виступили хор «Чумаки» та самодіяльний гурт «Жайворон».

Прес-служба ВГО «Товариство «Знання» України (Петро Швець)

31.12.2018 р.