План лекційних заходів на серпень 2018 року

Найсвіжіші новини:

Читайте у випуску №13-14 (132-133) підрозділу «Новини науки і техніки» розділу «Новини»: про гранти Президента України молодим ученим, збереження спадщини на Подолі в Києві, стимулювання винахідництва, Національний фонд досліджень, розвиток оборонно-промислового комплексу, координацію досліджень, утворення, реорганізацію та ліквідацію державних наукових установ, отримання вченими «рідкого світла», штучний інтелект, що усуває помилки, про те, що Україна стане країною електрокарів.

Всесвітній день поезії в Товаристві «Знання» України відзначено зустріччю з відомими письменниками, лауреатами премії імені Лесі Українки Анатолієм Качаном і Марією Морозенко. У виконанні гостей звучали вірші з морської тематики, про любов і кохання, матерів і батьків. Вони розповіли про свій життєвий творчий шлях, звернулися до студентів Університету сучасних знань та коледжу плекати поетичне слово, яке живе в кожному і допомагає у житті.

На зустрічі прочитали свої поетичні твори працівники Товариства, викладачі і студенти Тетяна Петровська, Василь Василашко, Василь Неволов, Ольга Науменко, Вікторія Негрішна.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України.

21.03.2018 р.

Радо пропоную читачам змістовний, актуальний, проникнутий тривогою у зв'язку з війною в Донбасі, а також вірою в Перемогу вірш СНІЖАНИ КОВАЛЬЧУК "Ні - в Донбасу війні!", який був прочитаний на Дні поезії в Товаристві "Знання" України 20 березня 2018 року Вікторією Негрішною! Сердечно бажаю цим славним студенткам Університету сучасних знань нових творчих успіхів!

Василь Василашко

Ні - в Добасі війні!

На горе, в Донбасі війна ще триває,
Коли закінчиться, народ мій не знає.
З війни і з корупції ціни зростають,
На збільшення статків надії згасають.

Стоять наші хлопці спиною до спини,
Мов зір, бережуть рубежі Батьківщини .
Батьки рідко чують дзвінки в телефоні,
Чи син ще живий і чи він не в полоні.

Ми в болях тривог, як вертають з Донбасу,
Сліпі чи без рук, чи безногі щоразу,
Як б'ють по Макіївці, мов мо Берліну,
Московські снаряди і кулі, і міни.

Та скільки держав, що на світ зазіхали,
В жадобі собі свої зуби ламали!
Я вірю, Вкраїна не здасться негоді,
Я вірю бійцям у визвольнім поході!