План науково-просвітницьких заходів на жовтень 2017 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №18 (113) підрубрики «Новини науки і техніки» рубрики «Новини» читайте про перелік найважливіших науково-технічних розробок, створений українцями електромобіль, доказ існування душі, підключення людського розуму до Інтернету, українські чисті технології, рекомендовані до участі в міжнародних конкурсах, «Школу здоров’я» в Приморську, «Забуті імена (продовження).

У Товаристві «Знання» України відбувся захід, присвячений українській поетесі Лесі Українки у день її народження.

Про значення творчості Лесі Українки говорили голова правління Товариства «Знання» України, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець, учений секретар Товариства, поет Василь Василашко, який прочитав свій вірш, присвячений творчості видатної українки.

Голова Київської міської організації Товариства «Знання» України Василь Неволов розповів як втілюються на сценах України драматичні твори великої поетеси.

Артисти Національної академії кадрів культури і мистецтв України Марія Демочко і Кристина Керницька у своїх виступах відтворили низку сценічних образів за творами Лесі Українки.

Студентам Київського коледжу, а це були, переважно, ті, хто вивчає видавничу справу та редагування та журналістику, і Університету сучасних знань захід сподобався, всі виступи вони зустрічали оплесками.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

24.02.2017 р.