План лекційних заходів на березень 2020 року

Найсвіжіші новини:

У випуску «Новини науки і техніки №30-31(149-150)-1» читайте: про новий склад Комітету з Державних премій з галузі науки і техніки, пошуки Мінцифри стартапів для участі в конкурсі в Кремнієвій долині, стартап Carbominer і газ з повітря, світло від сонця і енергії вітру на Рівненщині і Сумщині, зборку в Україні космічного супутника, скам’янілий спинний мозок, знайдений у США, 12 найновіших досягнень 2019 року. З цього номера випуск новин підрозділу «Новини науки і техніки» припиняється

1545644877 9747

Від усієї душі вітаємо всіх державотворців, діячів науки і культури, сіячів наукових, сучасних знань, захисників Вітчизни, які виборюють безпеку і мирний розвиток України, із знаменними святами – Новим 2020 Роком і Різдвом Христовим!

Щиро бажаємо всім знаннівцям, громадянам України, Божого благословіння на нові успіхи, досягнення у зміцненні і употужненні потенціалу країни! Хай новорічні і різдв’яні свята наколядують і нащедрують усім громадянам щасливі і благодатні літа!

Від душі зичимо усім українцям міцного здоров’я, святкового настрою, доброчинності, людяності, всебічного розквіту талантів, омріяного щастя і нових звершень на радість родині і на славу Україні!

З глибокою пошаною –

Президент Товариства «Знання» України,
президент НАПН України, академік НАН
України і академік НАПН України

В.Г. Кремень

Голова правління Товариства «Знання» України,
президент Університету сучасних знань,
член-кореспондент НАПН України

В.І. Кушерець

Учений секретар Товариства
«Знання» України, заслужений журналіст України

В.Ф. Василашко