План лекційних заходів на листопад 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №28 (147) підрубрики «Новини науки і техніки» рубрики «Новини» сайту Товариства «Знання» України читайте: про Інститут кібернетики, що претендує на державну премію, безвідхідну технологію в м. Іллінцях на Вінниччині, що може робити штучний інтелект, муніципальний технопарк «Кристал», штучний інтелект розшифровує давнє письмо, експерти попереджають про кібератаки, що роблять російські хакери, паливо з сонячної енергії та вуглекислого газу, відкриття воріт древнього царства у Туреччині, українця Павла Танасюка, керівника компанії у Великій Британії, яка готує політ на Місяць, Ізраїль лаштує нову космічну експедицію на Місяць, дівчинку з племені інків, якій 500 років (унікальне відкриття археологів).

 Вельмишановний Дмитре Івановичу!

Від Товариства "Знання" України сердечно вітаємо Вас як члена президії Товариства "Знання" України, голову правління Івано-Франківської обласної роганізації Товариства, невтомного сіяча наукових знань!

Цінуємо Вас як директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, доктора філософських наук, професора, заслуженого працівника освіти України, щирого патріота, людину щедрої душі!

Зичимо Вам міцного здоров'я, бажаного родинного достатку, великого людського щастя, мирного неба, нових значних звершень в ім'я розвитку і зміцнення України!

Президія Товариства "Знання" України.

18 жовтня 2019 року.