План лекційних заходів на листопад 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №28 (147) підрубрики «Новини науки і техніки» рубрики «Новини» сайту Товариства «Знання» України читайте: про Інститут кібернетики, що претендує на державну премію, безвідхідну технологію в м. Іллінцях на Вінниччині, що може робити штучний інтелект, муніципальний технопарк «Кристал», штучний інтелект розшифровує давнє письмо, експерти попереджають про кібератаки, що роблять російські хакери, паливо з сонячної енергії та вуглекислого газу, відкриття воріт древнього царства у Туреччині, українця Павла Танасюка, керівника компанії у Великій Британії, яка готує політ на Місяць, Ізраїль лаштує нову космічну експедицію на Місяць, дівчинку з племені інків, якій 500 років (унікальне відкриття археологів).

Дорогі захисники України, сіячі знань, світлоносці освіти, співвітчизники!

Сердечно вітаємо вас від президії Всеукраїнської громадської організації Товариства "Знання" України, Університету сучасних знань з Днем захисника України та з Покровою Пресвятої Богородиці!

Хай благословиться вам, рідні українці, на мирне, сонячне небо, повернення українських земель Донбасу і Криму! З Богом – на добре здоров’я, щедрі врожаї на ниві знань, на омріяне щастя в Божому краї!

Животворної наснаги, всепереможної відваги, патріотизму сил як моноліту і нездоланного сприяння світу на добрі зміни бажаєм вам, захисники Вкраїни! Захист Вітчизни – наш священний обов’язок!

Від щирого серця –

Василь Кремень, президент Товариства «Знання» України, президент НАПН України, академік НАН України.

Василь Кушерець, віце-президент Товариства «Знання» України,

голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України.

Василь Василашко, учений секретар Товариства «Знання» України, письменник, заслужений журналіст України.

14 жовтня 2019року