План лекційних заходів на листопад 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №28 (147) підрубрики «Новини науки і техніки» рубрики «Новини» сайту Товариства «Знання» України читайте: про Інститут кібернетики, що претендує на державну премію, безвідхідну технологію в м. Іллінцях на Вінниччині, що може робити штучний інтелект, муніципальний технопарк «Кристал», штучний інтелект розшифровує давнє письмо, експерти попереджають про кібератаки, що роблять російські хакери, паливо з сонячної енергії та вуглекислого газу, відкриття воріт древнього царства у Туреччині, українця Павла Танасюка, керівника компанії у Великій Британії, яка готує політ на Місяць, Ізраїль лаштує нову космічну експедицію на Місяць, дівчинку з племені інків, якій 500 років (унікальне відкриття археологів).

9898

Від імені Товариства «Знання» України сердечно вітаємо Вас, вельмишановний Анатолію Нестеровичу, як великого друга Товариства, блискучого сіяча знань, народного артиста України, Героя України, зі славним 80-річчям!

Протягом багатьох років переповнений Зоряний зал Київського планетарію, конференц-зали Університету сучасних знань, зали багатьох аудиторій в Україні засвідчили велику повагу і щиру любов українців до Вашого іскрометного таланту з глибин народної мудрості, віру в перемогу добра над злом, у світле майбутнє нашої Вітчизни!

Сердечно бажаємо Вам, дорогий Анатолію Нестеровичу, доброго здоров’я, як із живої води цілющої криниці, невичерпного натхнення і наснаги, подальшого розквіту мистецтва Вашого українського слова, нових досягнень у мобілізації усіх зусиль народу для досягнення справедливого миру, незламного употужнення України!

З глибокою повагою

Президент ВГО Товариство «Знання» України,

академік НАН України і НАПН України, В.Г. Кремень

Голова правління ВГО Товариство«Знання» України,

Президент ВГО Товариство «Знання» України,

член-кореспондент НАПН України,

доктор філософських наук, професор В.І. Кушерець

Учений секретар ВГО Товариство

«Знання» України В.Ф. Василашко

12 липня 2019 року.