План лекційних заходів на липень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску № 24 (143) «Новини науки і техніки» ЧИТАЙТЕ: в Україні збудували найбільшу СЕС, прозору деревину винайшли у Швеції, робот-штучний інтелект зможе визначати предмети на дотик, виявлено ознаки життя на Марсі, двоногий робот їздить на гіророликах, американці створили куленепробивний матеріал, браслет боротиметься з переїданням та іншими звичками людини, штучні м’язи функціонуватимуть як людські, як колонізувати Марс за допомогою гамет, способи боротьби із здуттям живота, як місяць народження впливає на людину, в Ірландії залишаться лише електромобілі.

90 enl

Шановна Валентино Іванівно!

16729 ea5dfb8639bea829cc724dd9d88cca72 9483

Від імені Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України сердечно вітаємо Вас, головного редактора журналу «Трибуна», заслуженого журналіста України, Посла Миру, з Днем народження, зі знаменним ювілеєм!

Цінуємо Вашу багаторічну творчу діяльність на посаді головного редактора провідного журналу Товариства. Знання» України, у керівних і науково-методичних органах Товариства. Пам’ятна Ваша соціально значима журналістська діяльність у засобах масової інформації, яскраве висвітлення Вами науково-просвітницьких подій Товариства.

Щиро бажаємо Вам, невтомна Валентино Іванівно, доброго здоров'я, намріяного щастя, потрібного достатку, святкового настрою, снаги і наснаги, нових творчих досягнень на благо рідної України!

Президент ВГО Товариство «Знання» України,

академік НАН України і академік НАПН України В.Г.Кремень

Голова правління ВГО Товариство «Знання» України,

член-кореспондент НАПН України, доктор

філософських наук, професор В.І.Кушерець

Учений секретар ВГО Товариство «Знання» України,

заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

25 червня 2019 року