План лекційних заходів на серпень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску «Новини науки і техніки №25 (144) за липень 2019 р. читайте про стратегію інновацій, домашні електростанції на Донеччині, інтеграцію на кластери, Закон України «Про фахову передвищу освіту», знахідку стегнової кістки найбільшого звіра, відкриття цивілізації, якій 6,5 тисяч років, створення рідкого магніту, поширення небезпечного «супергрибка», відкриття, яке змінить уявлення про матерію, зіткнення супермасивних чорних дір, тканину з лимонним ароматом, спостереження за планетою, яка може бути придатною для життя, виведення на орбіту найбільшого супутника.

Шановні українські журналісти!

Від імені Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України сердечно вітаємо Вас, рицарів пера, з Днем журналіста!

Незалежні засоби масової інформації у нас є ключовим критерієм громадянського суспільства та демократичної країни. Високо цінуємо внесок українських журналістів у поширення наукових знань, підвищення рівня освіченості громадян, пробудження творчої енергії населення, спрямованої на розбудову сучасної, передової України. Всебічно підтримуємо діяльність преси, радіо і телебачення, що сприяє забезпеченню свободи громадян, підвищенню рівня національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Висловлюємо подяку журналістам за активну і послідовну громадянську позицію, вміння завжди перебувати у центрі подій, боротися за корінні інтереси українців. Завжди готові до співпраці з журналістами країни у збагаченні інтелектуального і духовного потенціалу українського суспільства!

З повагою

Президент ВГО Товариство «Знання» України,
академік НАН України і академік НАПН України В.Г.Кремень

Голова правління ВГО Товариство «Знання» України,
член-кореспондент НАПН України, професор, доктор
філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України В.І.Кушерець

Учений секретар ВГО Товариство «Знання» України,
заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

5 червня 2019 року