План лекційних заходів на липень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску № 24 (143) «Новини науки і техніки» ЧИТАЙТЕ: в Україні збудували найбільшу СЕС, прозору деревину винайшли у Швеції, робот-штучний інтелект зможе визначати предмети на дотик, виявлено ознаки життя на Марсі, двоногий робот їздить на гіророликах, американці створили куленепробивний матеріал, браслет боротиметься з переїданням та іншими звичками людини, штучні м’язи функціонуватимуть як людські, як колонізувати Марс за допомогою гамет, способи боротьби із здуттям живота, як місяць народження впливає на людину, в Ірландії залишаться лише електромобілі.

14ce25ec352e

Від президента ВГО Товариство "Знання" України, академіка НАН України Василя Кременя, від президії Товариства щиро вітаємо Вас, шановний Анатолію Степановичу, як члена президії, заступника голови правління Товариства, заступника президента Університету сучасних знань, невтомного юриста, з Днем народження!

У дні святкові, водохресні, жива вода хай в долі скресне! Бажаєм Вам ми щастя і здоров'я, життя у дружбі і любові! На успіхи нові хай Вам благословиться на благо роду й Товариства!

З повагою -

Правління ВГО Товариство "Знання" України

18 січня 2019 р.