План лекційних заходів на квітень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №21(140) за березень підрубрики «Новини науки і техніки» рубрики «Новини» сайту Товариства «Знання» України читайте: про найбільшу СЕС в Україні і третю в Європі, енергоефективні будинки, домашню електростанцію, безшумний міський вітровий генератор, паливо з морської води і сонячної енергії, про пересадку рогівки ока в Японії, пентакварки, баріони і мезони – частинки матерії Всесвіту, глечик з тисячолітніми яйцями, знайдений у Китаї, точну дату кінця Світу, що встановило NASA, властивість кави, нове число журналу «Наука і суспільство».

14ce25ec352e

Від президента ВГО Товариство "Знання" України, академіка НАН України Василя Кременя, від президії Товариства щиро вітаємо Вас, шановний Анатолію Степановичу, як члена президії, заступника голови правління Товариства, заступника президента Університету сучасних знань, невтомного юриста, з Днем народження!

У дні святкові, водохресні, жива вода хай в долі скресне! Бажаєм Вам ми щастя і здоров'я, життя у дружбі і любові! На успіхи нові хай Вам благословиться на благо роду й Товариства!

З повагою -

Правління ВГО Товариство "Знання" України

18 січня 2019 р.