План лекційних заходів на грудень 2018 року

Найсвіжіші новини:

У 17(136) випуску «Новини науки і техніки» читайте: про президентський Фонд підтримки молоді, реформування наукової сфери, Центр історії розвитку української науки, про те, що науковці розробили ліки для лікування очей, експеримент з рослинами, кам’яні знаряддя, яким 300 тисяч років, новий континент, що може виникнути на території Індії, Китай запустив на орбіту космічний банк генів, що треба знати про вейп (куріння електронних сигарет).

5

Дорога Ніно Миколаївно! Сердечно вітаємо Вас як члена президії Всеукраїнської громадської організації Товариство "Знання" України, лідера провідної Запорізької обласної організації Товариства з Днем народження!

Дякуючи Вашому науково-просвітницькому дару, мудрому досвіду, в козацькому краї багато робиться для духовного та інтелектуального збагачення сучасних запорожців, національно-патріотичного виховання молоді, підготовки мужніх захисників Вітчизна! Щиро баєаємо Вам доброго здоров'я, родинного благополуччя, намріяного щастя, активності сіячів знань, державної і громадської підтримки, нових успіхів в ім'я України!

Правління ВГО Товариство "Знання" України.

20.09.2018 р.