8 та 9 травня 2022 року - сакральні для України і українців дні. Ми поминаємо всіх загиблих у роки війни, з великими почуттями вшануємо наших батьків і дідусів, матерів і бабусь, які не лише дали нам життя, а й навчили його цінити.

Велика пошана нашим воїнам, які мужньо бережуть наші життя і не пускають у нашу хату брудні чоботи рашистських загарбників, нерідко жертвуючи собою. Завдяки їм ми впевнені у перемозі нашого звитяжного народу, українського духу, який є всепереможним . Наша віра у перемогу міцніє, а громадяни проявляють подвиги як на фронті, так і в тилу. То ж «по вірі Вашій нехай буде Вам».

golovna 3

«Ми всі чудово розуміли, якщо впаде Ірпінь, то впаде Київ» — Сергій Мартинюк

 АрміяInform продовжує серію публікацій про українців, які з 24 лютого приєднались до Сил оборони і продовжують захищати нашу землю.

Квіти на могилу відомого українського вченого і просвітника Володимира Іларіоновича Шинкарука. У день народження. Вічна йому пам'ять!

5

 

Україна, попри скажених навалів орків, живе з певністю у неминучій перемозі над російськими загарбниками та агресорами.
У часи лютого звіра, який пішов проти всього світу, вона успішно демонструє повноту свого всеперемагаючого духу до повної перемоги над ворогом світу, який уже переконався, що, так звана, «російська операція» проти України фактично стала початком третьої світової війни. Наша ж перемога, за підтримкою абсолютної більшості країн – це і є справжнім спасінням всього світу.

«Прощай, немытая Россия, страна рабов, страна господ. И вы, мундиры голубые, и ты, им преданый народ». Ці слова Михайла Лермонтова нині на слуху, напевно, у кожного жителя України. Якщо до них додати сучасні оцінки російським агресорам, які лунають по всього світу: «убивці»,«головорізи», «душогуби», «каїни» тощо, то в результаті отримаємо образ Росії, як «імперії зла». Вона накрила нашу країну хвилями ненависті та зла, які, як назвав відомий російський гострослівник, «возбуждают низменные страсти, чтобы русский украинца убивал». Як можна, при цьому, уявляти, що ми є братами «русского народа», з наголосом на слові «менший брат».