План заходів Товариства на вересень 2020 р.
Основні інформаційно-просвітницькі заходи
Товариства «Знання» України
у вересні 2020 року

1. Свято знань з нагоди початку Нового навчального року в Університеті сучасних знань Товариства «Знання» України (2020-2021).
Відкриває і вітає голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор Кушерець В.І.
Готує і проводить команда Університету сучасних знань під керівництвом проректора університету, доктора економічних наук, професора, члена Ради молодих учених МОН України Кушерець Д.В.
Зоряна зала Київського планетарію Товариства.
15 вересня.

2. Підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Товариством «Знання» України і Громадською радою культури, молоді та спорту в особі керівників цих організацій Василя Кушерця і Володимира Бульби - щодо реалізації ініціатив, спрямованих на розвиток культури і спорту України, виховання молодого покоління в патріотичному дусі і на основі високих морально-етичних цінностей.
Готує голова правління Київської міської організації Товариства «Знання» України, професор Університету сучасних знань, заслужений діяч мистецтв України - Василь Неволов.
21 вересня.

3. Екскурсія історичними місцями для студентів Університету сучасних знань м.Києва - «Золоті ворота», «Софія Київська», Михайлівський Золотоверхий...
Проводить голова правління Київської міської організації Товариства «Знання» України, професор Університету сучасних знань, заслужений діяч мистецтв України - Василь Неволов.
25 вересня.

4. Зустріч студентів-журналістів Київського коледжу Університету сучасних знань у Національному видавництві дитячої літератури України «Веселка» з головним редактором цього видавництва, членом НСЖУ Іриною Бойко з метою вивчення кращого досвіду видання дитячої літератури.
Проводить учений секретар Товариства «Знання» України, віце-президент Університету сучасних знань Товариства, член правління Київської організації НСПУ, заслужений журналіст України, колишній головний редактор видавництва «Веселка» Василь Василашко.
Видавництво «Веселка». 28 вересня.

5. Основні завдання і особливості Нового навчального року в Університеті сучасних знань (2020-2021).
Виступ голови правління Товариства «Знання» України, президента Університету сучасних знань, члена-кореспондента НАПН України, доктора філософських наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Міжнародної премії імені Володимира Винниченка Кушерця В.І.
Відеозапис. 29 вересня. Початок - о 12.30.

6. У конференц-залі Товариства "Знання" України відбудеться творча зустріч студентів УСЗ з молодими київськими художниками і бесіда мистецтвознавця та журналіста Людмили Дмитрівни Черватюк про захист культурної спадщини столиці України.
У заході візьмуть участь керівники Товариства і його Київської міської організації.
30 вересня,, о 15 годині

Голова правління Товариства «Знання» України В.І.Кушерець

Учений секретар Товариства «Знання» України В.Ф.Василашко

Ми не гонимось за першістю, але 30 червня розпочинаємо в Університеті сучасних знань набір на 1-ші в Україні освітні програми нового покоління: нейрооблік, інвест кебети, бізнес право, діджиталізація бізнесу (освітній програмі рік).

100873419 2945287102251925 7320144871195410432 n

Левко Григорович ЛУК'ЯНЕНКО! Незабутній! (24 серпня 1928, с. Хрипівка, Городнянського району, Чернігівська округа, Українська СРР — 7 липня 2018, Київ, Україна[1]) — український політичний та громадський діяч, письменник, радянський дисидент. Борець за незалежність України у ХХ сторіччі. Співзасновник Української Гельсінської Групи. Народний депутат України. Герой України. Автор «Акту проголошення незалежності України». Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 2016 року).
rty

Ми зустрічалися з Героєм України у "Знанні". Він лишив нам спомини ясні, але й страшні, коли за посилання на Закон за право виходу з Союзу, режим спершу судив українця на страту, і лиш після 72 діб у камері смертників, де Левко не вмер, ув"язнили загалом на 27 років, але він все-таки вижив. Тому і на зустрічі у Товаристві «Знання» його всі слухали, затамувавши подих. Вічна слава Левку ЛУК'ЯНЕНКУ! Ось відеозапис Зустрічі з Героєм України Левком ЛУК'ЯНЕНКОМ

DILO.NET.UA

Сьогодні відзначається день пам’яті Левка Лук’яненка (1928-2018)
Василашко В.Ф.

У випуску щорічника «Професійна та неперервна освіта» представлено різноманітні за проблематикою наукові дослідження, пов’язані тематикою професійної та неперервної освіти.

paton

Відійшов у вічність на 102 році життя унікальний сподвижник у розвитку науки України, видатний учений нашої епохи, відома в світі історична постать, Герой України, президент НАН України в 1962 - 2020 роках, академік багатьох зарубіжних академій Борис Євгенович ПАТОН.

Сум поглиблює свіжа пам’ять про особистість високих людських якостей, фантастичної працьовитості, невтомної турботи про зміцнення інтелектуальної потужності рідної країни, вирощування національних кадрів у науковій галузі.

Переймаємося глибокою вдячністю Борису Євгеновичу Патону за активне сприяння у створенні і зміцненні Національної академії педагогічних наук України, допомогу у розвитку Товариства «Знання» України, за постійне залучення науковців до плідного освітнього процесу, науково-просвітницької діяльності у світлі кращих вітчизняних традицій.

Обіцяємо розвивати добрі і незабутні справи, з якими увійшов в історію України Борис Євгенович Патон! Співчуваємо родині, друзям і соратникам ученого у зв’язку з непоправною втратою. Вічна пам’ять і незгасна слава великому Українцю!

Президент Товариства «Знання» України,

президент НАПН України, академік НАН України

В.Г.Кремень

Голова правління Товариства «Знання» України,

президент Університету сучасних знань,

член-кореспондент НАПН України,

доктор філософських наук, професор

В.І.Кушерець.

Учений секретар Товариства «Знання» України,

письменник, заслужений журналіст України

В.Ф.Василашко.

20 серпня 2020 року.

kremСьогодні День фізичної культури і спорту. Пригадуються багато сторінок життя, коли і сам змагався і за інших вболівав і очолював делегацію України на Всесвітніх універсіадах. А їх за 20 років, коли я був президентом Студентськоі спортивної спілки України було багато. Тому щиро вітаю зі святом спортсменів, тренерів, організаторів фізкультури і спорту, усіх хто особисто займається підтримкою свого здоров‘я.

Товариство "Знання" України, яке традиційно як науково-просвітницька організація займається освітою дорослих спільно з Національною академією педагогічних наук України, Університетом сучасних знань, інформує про Вебінар НАПН України, який може зацікавити і сіячів знань з нашого Товариства. Вхід педагогам, сіячам знань Товариства - вільний.
Учений секретар Товариства "Знання" України В.Ф.Василашко.

Друга декада вересня - ДНІ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ.

345678

30 вересня, у середу, о 15 годині в конференц-зал Товариства "Знання" України відбудеться творча зустріч студентів УСЗ з молодими київськими художниками і бесіда мистецтвознавця та журналіста Людмили Дмитрівни Черватюк про захист культурної спадщини столиці України.

У заході візьмуть участь керівники Товариства і його Київської міської організації.