Лекцію на тему «Цукровий діабет – натуральні способи лікування» прочитав у лекторії «Здоров’я нації» Товариства «Знання» України лікар-натуропат Олексій Доля. Лектор навів багато прикладів з практики лікування різних стадій захворювання, яке посідає одне з перших місць за смертністю у світі.

Він називав багато рослин, що ростуть або вирощуються в Україні, які можна використовувати як попереджувальні засоби, зокрема, для очищення ротової порожнини, кишкового тракту, нирок та інших органів, захворювання яких може стати причиною збільшення вмісту цукру в крові і як наслідок встановлення діагнозу «Цукровий діабет». Найбільш ретельно потрібно слідкувати за станом підшлункової залози. 

Як правильно харчуватися, які фізичні вправи потрібно виконувати при діабеті, які саме трави найбільше допоможуть при тому чи іншому захворюванні – на ці питаннея слухачі одержали вичерпні та компетентні відповіді.

Олексій Іванович неодноразово підкреслював, що найголовнішим правилом у попередженні різних хвороб є своєчасне і постійне очищення організму від вірусів, паразитів і грибків. І це можна робити за допомогою лікувальних трав.

Лекції в лекторії «Здоров ‘я нації» триватимуть.

Виступ О, І. Долі є відеозапису.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України,

23.11.2017 р.