Цій важливій темі присвятив лекцію в лекторії Товариства «Знання» України «Трибуна вченого» доктор медичних наук, доктор філософії, невролог, винахідник, поет, член правління Київської міської організації Товариства «Знання» України, член хору «Чумаки» Анатолій Іванович Іщук. На його лекцію «Як прожити здоровим, працездатним та фізіологічно повноцінним до 90 років і більше» зібралося немало активістів Товіариства.

Супроводжував лекцію учений секретар правління Товариства «Знання» України, заслужений журналіст України, член Національної спілки письменників України Василь Василашко.

У своїй промові лектор наголошував на прописних істинах, якими потрібно керуватися, бажаючи собі здоров’я: «Не йти проти природи», «Пішов по ліки - пропав навіки», «Кожен сам собі –найкращий лікар» та ін. Медицина має бути казуальною і профілактичною, тобто встановлювати причину різних хвороб і попереджувати недуги. Тільки при такому підході люди будуть здоровішими. Для цього треба знати не так багато: рухатися, не переїдати, вживати правильну їжу, що означає навчитися поєднувавати сумісні для перетравлювання в кишечнику продукти, не змішувати ті, що не змішуються. Про це багато написано і це правило не треба нехтувати.

Важливу роль у житті людини відіграє сон, статеві зносини, відсутність поганих звичок.

А ще дуже важить позитивна налаштованість, уміння створювати гарну доброзичливу атмосферу у своїй сім’ї, в колективі. Гумор також лікує.

Лектор свої тези підкріплював щоразу практикою. Слухачі із захопленням слухали його власні вірші на різні теми із його збірок, яких він вже оприлюднив не одну. Особливо сподобалися вірші на злободенну тему – про російського Путлера, про залицяльника в шафі та багато інших.

Учасники хору «Чумаки» не один раз переривали розповідь лектора про здоров’я дотепними піснями, створюючи позитивну ауру.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

23.06.2017 р.