Левко Григорович ЛУК'ЯНЕНКО! Незабутній! (24 серпня 1928, с. Хрипівка, Городнянського району, Чернігівська округа, Українська СРР — 7 липня 2018, Київ, Україна[1]) — український політичний та громадський діяч, письменник, радянський дисидент. Борець за незалежність України у ХХ сторіччі. Співзасновник Української Гельсінської Групи. Народний депутат України. Герой України. Автор «Акту проголошення незалежності України». Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 2016 року).
rty

Ми зустрічалися з Героєм України у "Знанні". Він лишив нам спомини ясні, але й страшні, коли за посилання на Закон за право виходу з Союзу, режим спершу судив українця на страту, і лиш після 72 діб у камері смертників, де Левко не вмер, ув"язнили загалом на 27 років, але він все-таки вижив. Тому і на зустрічі у Товаристві «Знання» його всі слухали, затамувавши подих. Вічна слава Левку ЛУК'ЯНЕНКУ! Ось відеозапис Зустрічі з Героєм України Левком ЛУК'ЯНЕНКОМ

DILO.NET.UA

Сьогодні відзначається день пам’яті Левка Лук’яненка (1928-2018)
Василашко В.Ф.

seminar

Інститут соціальної та політичної психології НПАН України
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України
Український НМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України
Інститут модернізації змісту освіти МОН України
Українська психологічна асоціація
Українська асоціація психології освіти і розвитку
Українська нейропсихологічна асоціація

запрошують на третій
ВІДКРИТИЙ МЕТОДОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР
ПРОФЕСІЙНІ СТАНДАРТИ "ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ" І "СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ": РІЗНИЦЯ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

Який відбудеться 12.06.2020 дистанційно на платформі zoom 12.00 -13.30 в межах циклу семінарів "Реформа психологічної служби системи освіти: громадське обговорення професійного стандарту практичного психолога"

Звідувач кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка
Чуйко Олена Василівна представить пропозиції диференціації функцій для обговорення і підготовки проєкту професійного стандарту соціального педагога, який планується створити за кілька місяців і ввести в дію одночасно з профстандартом практичного психолога з січня 2021 року.

Посилання на віртуальну кімнату семінару буде надіслано на електронну адресу вказану при реєстрації електронну скриньку (до 20:00, 11 червня).

Форма для реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedJ4bndN41y5mw1_Oo6IX5vnJGKJeIFJp89Ik0PAEmzf-xuw/viewform

Також посилання буде розміщене у цій події в день семінару.

Звертаємо Вашу увагу, що листи можуть потрапити в папку СПАМ, тому рекомендуємо слідкувати за інформацією у цій події. Для цього оберіть «піду» або «цікавить» щодо цієї події.

Ми не гонимось за першістю, але 30 червня розпочинаємо в Університеті сучасних знань набір на 1-ші в Україні освітні програми нового покоління: нейрооблік, інвест кебети, бізнес право, діджиталізація бізнесу (освітній програмі рік).

100873419 2945287102251925 7320144871195410432 n