План лекційних заходів на травень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №22 (141) «Новини науки і техніки» читайте: про Державні премії в галузі науки і техніки за 2018 рік, номінацію «Технічний виклик» Луганської команди малої академії наук, юних екологів - переможців міжнародних змагань з Києва і Луцька, чому чоловіки живуть менше за жінок, створення синтетичних клітин людини, загублений палац Рамзеса 11, першу енергетичну громаду в Україні, грамоту царя Петра 1, в якій тиск на українську церкву, зображення «чорної діри», життя на Марсі, створення власного тролейбуса у Вінниці, безпілотник Huawei, що буде з медициною через 25 років, перше Євангеліє в Україні, новий номер журналу «Наше небо».

Запрошуємо 16 березня 2019 р. о 17.00 в 313 ауд. в Товаристві "Знання" України на лекцію члена НСПУ Сергія Мартинюка: "Шлях українця: Балта - Зелений Клин - Київ".

Розповідь про враження і почуття долання відстаней зазначеним шляхом.

Розповідь про добровільно - примусові методи переселення українців до Далекого Сходу. Мартинюк передбачає також торкнутися долі Далекосхідної Української народної республіки. Як вона виникла і чому зникла?... Яка нині доля етнічних українців там, де Зелений Клин, чи РФ задовольняє їх культурні, освітні потреби так, як Україна етнічних росіян в Україні?

Які зміни у Балті? Які творчі здобутки і плани письменника С.Мартинюка?

Адреса: К., В.Васильківська, ст. метро "Олімпійська".

Учений секретар Товариства "Знання" України Василь Василашко.11.03.2019.