План лекційних заходів на серпень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску «Новини науки і техніки №25 (144) за липень 2019 р. читайте про стратегію інновацій, домашні електростанції на Донеччині, інтеграцію на кластери, Закон України «Про фахову передвищу освіту», знахідку стегнової кістки найбільшого звіра, відкриття цивілізації, якій 6,5 тисяч років, створення рідкого магніту, поширення небезпечного «супергрибка», відкриття, яке змінить уявлення про матерію, зіткнення супермасивних чорних дір, тканину з лимонним ароматом, спостереження за планетою, яка може бути придатною для життя, виведення на орбіту найбільшого супутника.

dn

ВГО Товариство «Знання» України.

22.08 о 15.00 .запрошуємо до Дня Незалежності України в конференц-зал Планетарію на зустріч з Василем КУЙБІДОЮ, сином воїнів УПА, відомим політиком, громадським діячем, науковцем, народним депутатом 5-го і 6-го скликань ВРУ, президентом Національної академії держуправління (2016-2019), головою Народного Руху України (2012-2017), міським головою Львова (1998 -2002), міністром регіонального розвитку і будівництва (2007-2010), доктором наук з державного управління, професором, членом НСПУ і НСЖУ.

І.Організаційні заходи.

  1. Заслухати на засіданні президії практику роботи Тернопільської й Рівненської обласних організацій Товариства.

Відповідають: Кушерець В.І., Глушко В.А., Василашко В.Ф., Мороз А.С., Чечель Л.В., керівники Рівненської й Тернопільської обласних організацій Товариства.

  1. Розглянути і затвердити Орієнтовний план основних організаційних, науково-просвітницьких і культурно-освітніх заходів президії ВГО Товариство «Знання» України в І півріччі 2020 року.

КИЇВСЬКИЙ КОЛЕДЖ

ПВНЗ "УНІВЕРСИТЕТ СУЧАСНИХ ЗНАНЬ"

ОГОЛОШУЄ НАБІР ВСТУПНИКІВ НА 2019-2020 н.р.

ПО ПІДГОТОВЦІ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

НА БАЗІ 9 ТА 11 КЛАСІВ

ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

  • Право – 4 р.; 3 р.
  • Фінанси, банківська справа та страхування – 3 р.; 2 р.
  • Журналістика – 4 р.; 3 р.

ПЛАН ОСНОВНИХ НАУКОВО-ПРОСВІТНИЦЬКИХ ЗАХОДІВ

ВГО Товариство «Знання» України на серпень 2019 року

І. До 200-річчя Пантелеймона КУЛІША. Веде Василь КУШЕРЕЦЬ, голова правління Товариства "Знання" України, президент Університету сучасних знань(УСЗ), член-кореспондент НАПНУ, доктор філосо. наук, профессор, засл. діяч науки і техніки України