План лекційних заходів на листопад 2018 року

Найсвіжіші новини:

У № 16 (135) випуску рубрики «Новини науки і техніки» читайте: про внесення змін до законів про відновлювану енергетику, конкурсний відбір наукових і науково-технічних розробок, запровадження кластера в Україні, нове в роботі Інституту ока та тканинної терпії Академії медичних наук України (інтерв’ю з директором Н.В. Пасечніковою), створення контролера для незрячих людей, надшвидкий потяг Ілона Маска, старт європейської місії для джослідження Меркурія, випуск електрокар у Китаї, Забуті імена.

У конференц-залі Товариства «Знання» України відбулося урочисте дійство, присвячене матерям.

На цей захід зібралися студенти Університету сучасних знань, коледжу, викладачі, працівники та активісти Товариства.

На святі виступав відомий хор «Чумаки», який виконував упереміж із читанням віршів про матерів, жінок у виконанні поетес Тетяни Лакизи, директора коледжу УСЗ Тетяни Петровської, студенток Катерини Кошової і Ольги Науменко, Тетяни Кривоберець. Звучали власні вірші, твори Василя Стуса, Леоніда Кисельова, Леоніда Талалая, Івана Драча, Бориса Олійника, Івана Фаріона, Миколи Луківа, Василя Василашка та інших.

Під гучні оплекси публіки хор виконав цілу низку пісень, присвячених жінкам і маитерям – народних і на слова Тараса Шевченка, Миколи Луківа, Василя Василашка: «Ой піду я долиною», «Ой зійди, зійди, зоре вечірняя», «Туман яром», «Садок вишневий коло хати», «Забіліли сніги», «Ніколи не забудемо», «Ой наступила та чорна хмара»та ін.

Вели концерт учений секретар правління Товариства «Знання» України, заслужений журналіст України Василь Василашко і учасниця хору «Чумаки», виконавиця народних пісень і читець віршів, конферансь’є Тетяна Кривоберець. Хором керував диригент Борис Шинкарук.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

16.05.2018 р.