План лекційних заходів на квітень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №21(140) за березень підрубрики «Новини науки і техніки» рубрики «Новини» сайту Товариства «Знання» України читайте: про найбільшу СЕС в Україні і третю в Європі, енергоефективні будинки, домашню електростанцію, безшумний міський вітровий генератор, паливо з морської води і сонячної енергії, про пересадку рогівки ока в Японії, пентакварки, баріони і мезони – частинки матерії Всесвіту, глечик з тисячолітніми яйцями, знайдений у Китаї, точну дату кінця Світу, що встановило NASA, властивість кави, нове число журналу «Наука і суспільство».

У конференц-залі Товариства «Знання» України відбулося урочисте дійство, присвячене матерям.

На цей захід зібралися студенти Університету сучасних знань, коледжу, викладачі, працівники та активісти Товариства.

На святі виступав відомий хор «Чумаки», який виконував упереміж із читанням віршів про матерів, жінок у виконанні поетес Тетяни Лакизи, директора коледжу УСЗ Тетяни Петровської, студенток Катерини Кошової і Ольги Науменко, Тетяни Кривоберець. Звучали власні вірші, твори Василя Стуса, Леоніда Кисельова, Леоніда Талалая, Івана Драча, Бориса Олійника, Івана Фаріона, Миколи Луківа, Василя Василашка та інших.

Під гучні оплекси публіки хор виконав цілу низку пісень, присвячених жінкам і маитерям – народних і на слова Тараса Шевченка, Миколи Луківа, Василя Василашка: «Ой піду я долиною», «Ой зійди, зійди, зоре вечірняя», «Туман яром», «Садок вишневий коло хати», «Забіліли сніги», «Ніколи не забудемо», «Ой наступила та чорна хмара»та ін.

Вели концерт учений секретар правління Товариства «Знання» України, заслужений журналіст України Василь Василашко і учасниця хору «Чумаки», виконавиця народних пісень і читець віршів, конферансь’є Тетяна Кривоберець. Хором керував диригент Борис Шинкарук.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

16.05.2018 р.