План лекційних заходів на грудень 2018 року

Найсвіжіші новини:

У 17(136) випуску «Новини науки і техніки» читайте: про президентський Фонд підтримки молоді, реформування наукової сфери, Центр історії розвитку української науки, про те, що науковці розробили ліки для лікування очей, експеримент з рослинами, кам’яні знаряддя, яким 300 тисяч років, новий континент, що може виникнути на території Індії, Китай запустив на орбіту космічний банк генів, що треба знати про вейп (куріння електронних сигарет).

Під таким девізом у Товаристві «Знання» України відбувся вечір пісні і співаної поезії «Ой, весна, весна, ти красна!».

У програмі виступи учасників художньої самодіяльності клубів «Співуча родина» і шанувальників романсу.

Гостей Товариства вітав голова правління, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець. Він зазначив, що українська пісня стала мірилом нації у світі. Це найспівучіший народ. Основою прилучення любові до пісні є родина – перша ланка структури в державі. Товариство всіляко підтримує народні таланти.

Одна за одною звучали пісні, музичні інструменти, вірші.

Українські народні пісні «Переманочка», «Ой там на горі», «А в суботу уночі» виконали студентки Київського національного університету культури і мистецтв гурту «Доброслава» Ольга Тюніна, Анна Бондаренко. Анастасія Сорочан. Бурхливими оплесками проводжали учасники вечора автора-виконавця власних пісень у супроводі гітари Володимира Шинкарука.. Він є автором більше 300 пісень. Психолог, авторка-виконавиця, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів Інна Братусь заспівала свої пісні «Мій Київ», «Співай, душе, моя, співай», «Твій сад», «Мамі». Співачка, дипломант Свято-Георгіївського міжнародного православного фестивалю культури та творчості Світлана Кобюк натхнен виконала а-капелло українські народні пісні «Ой зійдімося роде», «Виспівує соловейко». Свої вірші прочитали і заспівали Вікторія Осташ і Наталка Полтавець.

Вів вечір диктор Українського радіо Вадим Колосок.

Голова Київської міської організації Товариства «Знання» Василь Неволов висловив щиру подяку всім артистам, керівникові гурту Любові Лавриненко.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

1.03.2018 р.