План лекційних заходів на грудень 2018 року

Найсвіжіші новини:

У 17(136) випуску «Новини науки і техніки» читайте: про президентський Фонд підтримки молоді, реформування наукової сфери, Центр історії розвитку української науки, про те, що науковці розробили ліки для лікування очей, експеримент з рослинами, кам’яні знаряддя, яким 300 тисяч років, новий континент, що може виникнути на території Індії, Китай запустив на орбіту космічний банк генів, що треба знати про вейп (куріння електронних сигарет).

Рідні, друзі, співробітники, земляки, працівники Товариства «Знання» України попрощалися з Анатолієм Івановичем Іщуком, відомим лікарем, кандидатом медичних наук, фізіотерапевтом, невропатологом, керівником лікувально-оздоровчого закладу «Тверезість і здоров’я», лектором і активістом Товариства «Знання» України, самодіяльним співаком, учасником хору «Чумаки», автором дотепних сатиричних, гумористичнх і науково-популярних книг та брошур.

Панахида відбулася на Новому Броварському кладовищі. З небіжчиком попрощалися дружина Марія Іванівна, рідна сестра покійного Марія Іванівна, дочки Наташа і Таня, онуки, багато друзів, колег, сусідів.

У прощальній церемонії взяли участь голова правління Товариства «Знання» України Василь Кушерець, учений секретар правління Товариства Василь Василашко, голова Київської міської організації Товариства Василь Неволов та ін. Хор «Чумаки» майже в повному складі провів свого товариша в останню путь виконанням його улюблених пісень.

У день прошання всі говорили про втрату порядної, доброчесної людини, яка творила добро, допомагала усім. Він був хорошим другом, товаришем і порадником.

Анатолій Іванович Іщук помер на 79-ому році життя, за два місяці до 80-ліття. Нехай з Богом спочиває, земля йому пухом.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

22.01.2018 р.