План лекційних заходів на лютий 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску № 18 (138) «Новини науки і техніки» на сайті ВГО Товариство «Знання» України читайте: про виділення коштів для наукових досліджень у вищих навчальних закладах, талановитих школярів у Сумах, «Лабораторію божевільних учених» у Харкові, перспективи туризму в Космосі, першу людину, яка перетнула Антарктиду самотужки, прогнози щодо зменшення населення в Китаї, папір багаторазового використання, лікувальні властивості шкірок мандарина.

У Товаристві «Знання» України 14 листопада 2017 року відбулася творча зустріч з академіком НАПН України, членом-кореспондентом НАПН України, доктором історичних наук Василем Миколайовичем Ткаченком з приводу презентації його нової книги «Україна: куди йдемо?».

Ведучий - голова правління Товариства «Знання» України, президент УСЗ, віце-президент НАПН, доктор філософських наук, профессор Василь Іванович Кушерець.

Видана нещодавно книга – не перше видання, в якому вісвітлються, аналізуються проблеми українського суспільства, зокрема ті, що пов’язані з агресією Росії в Донбасі та в Криму. Він видав низку книг, зокрема про таке явище, як « путінізм», про витоки російської агресії, які поширило Товариство «Знання» України серед бійців АТО,

У новій книзі, текст якої розміщений в Інтернеті, – уроки майдану, питання оборони рідної землі. Ситуацію в Україні автор розглядає на широкому історичному тлі, у порівняннях з далекими подіями в Україні.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України.

16.11.2017 р.