План лекційних заходів на листопад 2018 року

Найсвіжіші новини:

У № 16 (135) випуску рубрики «Новини науки і техніки» читайте: про внесення змін до законів про відновлювану енергетику, конкурсний відбір наукових і науково-технічних розробок, запровадження кластера в Україні, нове в роботі Інституту ока та тканинної терпії Академії медичних наук України (інтерв’ю з директором Н.В. Пасечніковою), створення контролера для незрячих людей, надшвидкий потяг Ілона Маска, старт європейської місії для джослідження Меркурія, випуск електрокар у Китаї, Забуті імена.

У Товаристві «Знання» України 14 листопада 2017 року відбулася творча зустріч з академіком НАПН України, членом-кореспондентом НАПН України, доктором історичних наук Василем Миколайовичем Ткаченком з приводу презентації його нової книги «Україна: куди йдемо?».

Ведучий - голова правління Товариства «Знання» України, президент УСЗ, віце-президент НАПН, доктор філософських наук, профессор Василь Іванович Кушерець.

Видана нещодавно книга – не перше видання, в якому вісвітлються, аналізуються проблеми українського суспільства, зокрема ті, що пов’язані з агресією Росії в Донбасі та в Криму. Він видав низку книг, зокрема про таке явище, як « путінізм», про витоки російської агресії, які поширило Товариство «Знання» України серед бійців АТО,

У новій книзі, текст якої розміщений в Інтернеті, – уроки майдану, питання оборони рідної землі. Ситуацію в Україні автор розглядає на широкому історичному тлі, у порівняннях з далекими подіями в Україні.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України.

16.11.2017 р.