26239630 1382188231925064 6873934772205402311 n

ТОВАРИСТВО "3НАННЯ" УКРАЇНИ

запрошує 24 січня цього року о 16.00 в Зоряний зал Київського планетарію

на презентацію книги Василя КУШЕРЦЯ

"УКРАЇНА ПОНАД УСЕ. ЧАС ДЛЯ УКРАЇНИ ЖИТИ",

випущеної видавництвом "Знання України" (директор - Анатолій ХАРЛАН).

Автор - В.І. КУШЕРЕЦЬ, голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Попередньо обіцяли взяти участь в обговоренні цієї книги з актуальних питань сучасності відомі діячі української культури, зокрема такі, як Микола Жулинський, Павло Мовчан, Михайло Сидоржевський, Любов Голота, а також інші вчені, письменники, активісти Товариства.

Після презентації - виступи відомого чоловічого хору "Чумаки", концерт народного хору Віталія Лисенка, лауреатів мистецьких конкурсів.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, В.Васильківська, 57-3, ст. метро "Олімпійська".

Учений секретар правління

Твариства "Знання" України В.Ф.Василашко

 

Найсвіжіші новини:

У першому випуску в 2018 році №1(120) «Новини науки і техніки» розділу «Новини» сайту Товариства «Знання» України» читайте про премії Президента молодим ученим, подання робіт на здобуття Державних премій науковцям і молодим ученим, безпілотні автобуси в Стокгольмі, 5 технологій, що змінять життя в 2018 році, гідровелосипед, давню модель Всесвіту, знайдену в Мексиці, сонячну електростанцію в Чорнобилі, «Забуті імена»(продовження).

У Товаристві "Знання" України 1 вересня 2017 року врочисто відзначено День знань із врученням першокурсникам Університету сучасних знань (УСЗ), Київського коледжу УСЗ Значка Товариства "Знання" України, символічних Залікової книжки і Ключа від УСЗ, вітальної листівки Товариства. З нагоди свята Дня знань відбувся цікавий концерт, який вели студенти УСЗ Вікторія Негрішна та Іван Гайденко. Автори сценарію – Василь Кушерець та Василь Неволов. Режисер-постановщик – Юрій Перенчук. Ведучі зазначили, що метою вступу до вищого навчального закладу є реалізація запиту найвищих цінностей в особистому бутті, а також отримання навичок самостійно формувати реальність та виробити уміння концентруватися на проблемах та їх вирішеннях.

З вітальним словом до студентів, викладачів УСЗ, членів Товариства звернувся з нагоди Дня знань президент Товариства "Знання" України, президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН України, відомий громадський діяч Василь Кремень. Виступив з вітанням і культурною програмою голова правління Товариства, президент УСЗ, член-кореспондент НАПНУ, доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України Василь Кушерець. Першокурсників та їх батьків привітала директор Київського коледжу УСЗ, член НСПУ Тетяна Петровська, з напутнім словом звернулася Народна артистка України Галина Яблонська.

Концерт включав відеозаписи з життя та діяльності УСЗ, пісні, гумористичні виступи, зокрема перед першокурсниками виступили Назар Лебідь, лауреат численних конкурсів Костянтин Дем’янчук, переможець Всеукраїнського конкурсу «Х-фактор» Дмитро Бабак. З жартівливим номером виступили голова правління Товариства Василь Кушерець та заслужений діяч мистецтв, професор, лауреат державної премії імені Івана Котляревського Василь Неволов.

Відбулися зустрічі студентів і їхніх батьків з ректором УСЗ професором Юрієм Ведєрніковим, віце-президентом УСЗ. ученим секретарем правління Товариства Василем Василашком, директором Коледжу, кандидатом педагогічних наук Тетяною Петровською, завідуючими кафедрами, викладачами УСЗ.

Видавництвом "Знання" України (директор Анатолій Харлан) було влаштовано виставку наукової і навчальної літератури, її розповсюдження.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

04.09.2017 р.