VII позачерговий з’їзд Товариства «Знання» України

У Києві 9 червня 2017 року під головуванням Президента Товариства «Знання» України, академіка НАН України і Національної академії педагогічних наук України, доктора філософських наук, професора Василя Кременя відбувся VII позачерговий з’їзд Товариства. На ньому розглянуто питання «Про організаційно-правовий статус відокремлених структурних підрозділів (місцевих осередків) Товариства «Знання» України» та внесення відповідних змін до Статуту Товариства «Знання» України».

За пропозицією президії правління Товариства, яке озвучив учений секретар правління, заслужений журналіст України Василь Василашко з’їзд ухвалив Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра і Київського міського голови про вшанування пам’яті видатного українського прозаїка, поета, публіциста, драматурга, вченого, громадського і політичного діяча, доктора філософії, дійсного члена Наукового товариства імені Тараса Шевченка Івана Яковича Франка спорудженням пам’ятника йому в м. Києві.

ЧИТАТИ ДАЛІ

 

Найсвіжіші новини:

У 13 (108) випуску підрубрики «Новини науки і техніки» рубрики «Новини» сайту Товариства «Знання» України читайте про відзнаки та наукові дослідження професора Національного університету біоресурсів і природокористування України Анатолія Шостака, схожу на Землю планету у Чумацькому шляху, поєднання вітрогенераторів і сонячних панелей, що його винайшли шведські вчені, унікальний спосіб зрошення полів у Гімалаях, каталог екзопланет, «Забуті імена», продовження.

У Київському планетарії 10 липня 2017 року відбулося урочисте вручення дипломів молодших спеціалістів випускникам, які вивчали право, економіку, менеджмент, видавничу справу та редагування.

Випусників із закінченням навчального закладу і побажаннями успіхів у житті привітав президент Університету сучасних знань, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук, доктор філософії, голова правління Товариства «Знання» України Василь Кушерець, ректор Університету сучасних знань Юрій Ведєрніков, директор коледжу Тетяна Петровська, викладачі. Студенти висловлювали засновникам коледжу, керівникам Університету сучасних знань, викладачам щиру вдячність за науку і добрі знання.

Студенти, які вивчали видавничу справу та редагування нещодавно захистили дипломні роботи, в яких аналізували історію та сучасний стан видавничої справи, зокрема довідкових, інформаційних, навчальних видань, видання електронних книг, виникнення друкарства та його вплив на видавничу справу та ін.

В коледжі це вже третій випуск молодших редакторів.

Студент Павло Місяць захистив дппломну роботу з укладання довідника висловлювань про Тараса Григоровича Шевченка. Відредагований ним рукопис вийшов під заголовком «Тарас Шевченко єднає Україну» у видавнеицтві «Самміт-Книга». Випускниця Катерина Шпирко, яка проаналізувала стан рекламування книжкової продукції в Україні і успішно захистила її, закінчила коледж з відзнакою.

Випускники продовжуватимуть навчання в університетах, працюватимуть юристами, економістами в газетах, журналах та видавництвах.

Прес-служба Товариства «Знання» України.

10.07.2017 р.