26239630 1382188231925064 6873934772205402311 n

ТОВАРИСТВО "3НАННЯ" УКРАЇНИ

запрошує 24 січня цього року о 16.00 в Зоряний зал Київського планетарію

на презентацію книги Василя КУШЕРЦЯ

"УКРАЇНА ПОНАД УСЕ. ЧАС ДЛЯ УКРАЇНИ ЖИТИ",

випущеної видавництвом "Знання України" (директор - Анатолій ХАРЛАН).

Автор - В.І. КУШЕРЕЦЬ, голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Попередньо обіцяли взяти участь в обговоренні цієї книги з актуальних питань сучасності відомі діячі української культури, зокрема такі, як Микола Жулинський, Павло Мовчан, Михайло Сидоржевський, Любов Голота, а також інші вчені, письменники, активісти Товариства.

Після презентації - виступи відомого чоловічого хору "Чумаки", концерт народного хору Віталія Лисенка, лауреатів мистецьких конкурсів.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, В.Васильківська, 57-3, ст. метро "Олімпійська".

Учений секретар правління

Твариства "Знання" України В.Ф.Василашко

 

Найсвіжіші новини:

У першому випуску в 2018 році №1(120) «Новини науки і техніки» розділу «Новини» сайту Товариства «Знання» України» читайте про премії Президента молодим ученим, подання робіт на здобуття Державних премій науковцям і молодим ученим, безпілотні автобуси в Стокгольмі, 5 технологій, що змінять життя в 2018 році, гідровелосипед, давню модель Всесвіту, знайдену в Мексиці, сонячну електростанцію в Чорнобилі, «Забуті імена»(продовження).

У Київському планетарії 10 липня 2017 року відбулося урочисте вручення дипломів молодших спеціалістів випускникам, які вивчали право, економіку, менеджмент, видавничу справу та редагування.

Випусників із закінченням навчального закладу і побажаннями успіхів у житті привітав президент Університету сучасних знань, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук, доктор філософії, голова правління Товариства «Знання» України Василь Кушерець, ректор Університету сучасних знань Юрій Ведєрніков, директор коледжу Тетяна Петровська, викладачі. Студенти висловлювали засновникам коледжу, керівникам Університету сучасних знань, викладачам щиру вдячність за науку і добрі знання.

Студенти, які вивчали видавничу справу та редагування нещодавно захистили дипломні роботи, в яких аналізували історію та сучасний стан видавничої справи, зокрема довідкових, інформаційних, навчальних видань, видання електронних книг, виникнення друкарства та його вплив на видавничу справу та ін.

В коледжі це вже третій випуск молодших редакторів.

Студент Павло Місяць захистив дппломну роботу з укладання довідника висловлювань про Тараса Григоровича Шевченка. Відредагований ним рукопис вийшов під заголовком «Тарас Шевченко єднає Україну» у видавнеицтві «Самміт-Книга». Випускниця Катерина Шпирко, яка проаналізувала стан рекламування книжкової продукції в Україні і успішно захистила її, закінчила коледж з відзнакою.

Випускники продовжуватимуть навчання в університетах, працюватимуть юристами, економістами в газетах, журналах та видавництвах.

Прес-служба Товариства «Знання» України.

10.07.2017 р.