План науково-просвітницьких заходів на вересень 2017 року

Найсвіжіші новини:

У випуску підрозділу «Новини науки і техніки» розділу «Новини» сайту Тоавариства «Знання» України читайте про нову книгу серії «Нехай не гасне світ науки», відкриття біогазової станції у Рівному, автомобіль для людей з обмеженими можливостями, «Чи є наш Всесвіт розумним?» (для допитливих), поїзд швидкістю до 350 км/год в Китаї, безпілотні авто в США, відновлення Шовкового шляху, «Кому не можна їсти груші» і «Забуті імена» (продовження).

У Товаристві «Знання» України відбулася зустріч з поетом, членом Національної спілки письменників України, лауреатом багатьох літературних премій Петром Перебийносом.

Ведучим зустрічі був заслужений журналіст України, учений секретар правління Товариства «Знання» України Василь Василашко.

Петро Перебийніс видав більше 20 поетичних збірок. На його вірші написано немало пісень. Найбільш відомі його ліричні та поетичні твори «На світанку роси», «Пісня пам’яті», «Тінь янгола», «Пшеничний годинник», «Точний час» та інші. У його поезіях рідна природа, натруджені батьківські та материні руки, любов і кохання, Батьківщина, рідне слово.

Поезії П. Перебийноса досить з глибинним підтекстом, беруть за душу, вдохновляють. Він уміє поетично мислити, вчити й надихати словом.

Поет жалкує, що молодь не завжди схиляється до поезії, розуміє її відтінки, бо цього вчителі не прививають у школі.
Поет часто виступає в навчальних закладах, дитячих садках, профтехучилищах, коледжах.

Під час зустрічі поет прочитав багато з того, що написав і видрукував, а також нові свої твори. Відповів на запитання, що стосувалися поетичної майстерності, свій перший вірш написав в 11 років.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

4.07.2017 р.