VII позачерговий з’їзд Товариства «Знання» України

У Києві 9 червня 2017 року під головуванням Президента Товариства «Знання» України, академіка НАН України і Національної академії педагогічних наук України, доктора філософських наук, професора Василя Кременя відбувся VII позачерговий з’їзд Товариства. На ньому розглянуто питання «Про організаційно-правовий статус відокремлених структурних підрозділів (місцевих осередків) Товариства «Знання» України» та внесення відповідних змін до Статуту Товариства «Знання» України».

За пропозицією президії правління Товариства, яке озвучив учений секретар правління, заслужений журналіст України Василь Василашко з’їзд ухвалив Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра і Київського міського голови про вшанування пам’яті видатного українського прозаїка, поета, публіциста, драматурга, вченого, громадського і політичного діяча, доктора філософії, дійсного члена Наукового товариства імені Тараса Шевченка Івана Яковича Франка спорудженням пам’ятника йому в м. Києві.

ЧИТАТИ ДАЛІ

 

Найсвіжіші новини:

У 13 (108) випуску підрубрики «Новини науки і техніки» рубрики «Новини» сайту Товариства «Знання» України читайте про відзнаки та наукові дослідження професора Національного університету біоресурсів і природокористування України Анатолія Шостака, схожу на Землю планету у Чумацькому шляху, поєднання вітрогенераторів і сонячних панелей, що його винайшли шведські вчені, унікальний спосіб зрошення полів у Гімалаях, каталог екзопланет, «Забуті імена», продовження.

Шановні колеги!

Товариство «Знання» України, юридична компанія «EVERLEGAL», Центр зовнішньополітичних досліджень «OPAD» та Українсько-Словацький Центр Партнерства (УСЦП) висловлюють Вам свою глибоку повагу та мають честь запросити Вас узяти участь у Міжнародній конференції «Україна сьогодні: останні тенденції економічного розвитку», яка відбудеться 29 червня 2017 року в м. Києві (проект програми додається).

Конференція присвячена розвитку реформ в Україні, запозиченню європейського досвіду в реформуванні економіки та перспективам співпраці між нашою державою та її європейськими сусідами, зокрема – Польщею і Словаччиною.

В заході візьмуть участь: Лєшек БАЛЬЦЕРОВИЧ, екс-віце-прем’єр-міністр та екс-міністр фінансів Республіки Польща, екс-голова національного банку Польші, співголова Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні; Іван МІКЛОШ, екс-віце-прем’єр та міністр фінансів Словаччини, головний економічний радник Прем’єр-міністра України; Тимофій МИЛОВАНОВ, почесний Президент Київської школи економіки, професор Пітсбурського університету, заступник голови Ради Національного банку України, а також відомі українські та європейські експерти-міжнародники.

Захід відбудеться за адресою:

Товариство "Знання" України: вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 57/3, біля станції метро «Олімпійська», ауд 313.

Реєстрація доступна за формою:

https://docs.google.com/forms/d/1q-VotCRSFePZNRYE8CKWYkUN9GMt4uz4wr3nsHdGpsY/edit

Будемо раді Вашій участі. Детальна інформація за тел. (044) 2871542, (044) 2262648, (066) 2203372 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Програма конференції

Прес-служба правління Товариства "Знання" України

27.06.2017 р.