26239630 1382188231925064 6873934772205402311 n

ТОВАРИСТВО "3НАННЯ" УКРАЇНИ

запрошує 24 січня цього року о 16.00 в Зоряний зал Київського планетарію

на презентацію книги Василя КУШЕРЦЯ

"УКРАЇНА ПОНАД УСЕ. ЧАС ДЛЯ УКРАЇНИ ЖИТИ",

випущеної видавництвом "Знання України" (директор - Анатолій ХАРЛАН).

Автор - В.І. КУШЕРЕЦЬ, голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Попередньо обіцяли взяти участь в обговоренні цієї книги з актуальних питань сучасності відомі діячі української культури, зокрема такі, як Микола Жулинський, Павло Мовчан, Михайло Сидоржевський, Любов Голота, а також інші вчені, письменники, активісти Товариства.

Після презентації - виступи відомого чоловічого хору "Чумаки", концерт народного хору Віталія Лисенка, лауреатів мистецьких конкурсів.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, В.Васильківська, 57-3, ст. метро "Олімпійська".

Учений секретар правління

Твариства "Знання" України В.Ф.Василашко

 

Найсвіжіші новини:

У першому випуску в 2018 році №1(120) «Новини науки і техніки» розділу «Новини» сайту Товариства «Знання» України» читайте про премії Президента молодим ученим, подання робіт на здобуття Державних премій науковцям і молодим ученим, безпілотні автобуси в Стокгольмі, 5 технологій, що змінять життя в 2018 році, гідровелосипед, давню модель Всесвіту, знайдену в Мексиці, сонячну електростанцію в Чорнобилі, «Забуті імена»(продовження).

Шановні колеги!

Товариство «Знання» України, юридична компанія «EVERLEGAL», Центр зовнішньополітичних досліджень «OPAD» та Українсько-Словацький Центр Партнерства (УСЦП) висловлюють Вам свою глибоку повагу та мають честь запросити Вас узяти участь у Міжнародній конференції «Україна сьогодні: останні тенденції економічного розвитку», яка відбудеться 29 червня 2017 року в м. Києві (проект програми додається).

Конференція присвячена розвитку реформ в Україні, запозиченню європейського досвіду в реформуванні економіки та перспективам співпраці між нашою державою та її європейськими сусідами, зокрема – Польщею і Словаччиною.

В заході візьмуть участь: Лєшек БАЛЬЦЕРОВИЧ, екс-віце-прем’єр-міністр та екс-міністр фінансів Республіки Польща, екс-голова національного банку Польші, співголова Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні; Іван МІКЛОШ, екс-віце-прем’єр та міністр фінансів Словаччини, головний економічний радник Прем’єр-міністра України; Тимофій МИЛОВАНОВ, почесний Президент Київської школи економіки, професор Пітсбурського університету, заступник голови Ради Національного банку України, а також відомі українські та європейські експерти-міжнародники.

Захід відбудеться за адресою:

Товариство "Знання" України: вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 57/3, біля станції метро «Олімпійська», ауд 313.

Реєстрація доступна за формою:

https://docs.google.com/forms/d/1q-VotCRSFePZNRYE8CKWYkUN9GMt4uz4wr3nsHdGpsY/edit

Будемо раді Вашій участі. Детальна інформація за тел. (044) 2871542, (044) 2262648, (066) 2203372 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Програма конференції

Прес-служба правління Товариства "Знання" України

27.06.2017 р.