lukyan

ТОВАРИСТВО «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ

Висловлює вам свою глибоку повагу та має честь запросити на творчу зустріч з Левком Григоровичем ЛУК’ЯНЕНКОМ – політиком, громадським діячем, народним депутатом України, Героєм України, членом НСПУ,автором «Акту про Незалежність України», Лауреатом Національної премії ім. Тараса Шевченка.

Ведучі: Кушерець Василь Іванович – голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Василашко Василь Федорович – учений секретар правління Товариства, член НСПУ, заслужений журналіст України.

Адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 57/3, біля станції метро «Олімпійська», ауд 313.

Дата проведення: 30 травня 2017 р.

Початок – 13.00.

Вхід вільний

 

Найсвіжіші новини:

У 5 (104) випуску «Новини науки і техніки» в розділі «Новини» сайту Товариства «Знання» України читайте: про самозабезпечення птахофабрики на Дніпропетровщині теплом та електроенергією та ще й з прибутком, знімок хмар на Титані, біогаз з зелених водоростей, живі зуби за 9 тижнів, дослідження здібностей собак, новий унікальний мета матеріал, намір Папи Римського об’єднати з ученими зусилля по вивченню Світу, створення українцями програми штучного інтелекту, «Забуті імена» (продовження публікацій №8 (103), 2017, №1-24, 2016).

Напередодні пасхальних днів у Товаристві «Знання» України відбулися цікаві зустрічі: з колишнім технічним директором компанії «Моторола» Керол Бейлі і директором Інституту штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України та НАН України, член-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України, доктором технічних наук, професором, доктором богослов’я Анатолієм Івановичем Шевченком, поетесою Симошенко Світланою Анатоліївною.

Вів захід голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України Василь Іванович Кушерець.

Керол Бейлі виступив з лекцією «Як бути успішним», з якою побував у багатьох країнах світу і дуже і радий, що трапилася така нагода і в Україні, саме у товаристві «Знання». Він виступав на великих стадіонах, що вміщують 50 тисяч осіб. Секрет його успіху в тому, що сталося неможливе: він потрапив на роботу в компанію «Моторола», не маючи диплома, склавши тільки тест з таким результатом, що сам президент компанії запросив його на роботу. Секрет ще й у тому, що він любить людей, його тезою було робити завжди щось добре для них, навіть якщо ви на цьому не заробляєте, любити Бога, бо він управляє всіма вашими справами.

Анатолій Іванович Шевченко виступив з лекцією на тему «Пасха старого заповіту і нового заповіту».

Він детально розповів про історію виникнення великодніх свят, про давні традиції українців відзначати Великдень усією сім’єю, зустрічатися з родичами, христосуватися.

Поетеса Світлана Анатоліївна Симошенко, яка родом із Донецька, під музичний акомпанемент виконала в силі співаної поезії. низку пісень про весну, любов, природу.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

13.04.2017 р.