ТОВАРИСТВО «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ

«Трибуна українознавця»

Презентуємо унікальну книгу: «СЛОВНИК УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ VI СТОЛІТТЯ»

Автор: ЮЩУК Іван Пилипович – відомий мовознавець, літературознавець, заслужений діяч науки і техніки, професор Київського міжнародного університету.

Рецензент: ПАВЛИЧКО Дмитро Васильович – Герой України, класик української літератури, Шевченківський лауреат, почесний професор Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Ведучі:

Кушерець Василь Іванович – голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Василашко Василь Федорович – учений секретар правління Товариства, член НСПУ, заслужений журналіст України.

Адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 57/3, біля станції метро «Олімпійська», ауд 318.

Дата проведення: 27 квітня 2017 р., початок – 17.00, вхід вільний


Найсвіжіші новини:

У 102 випуску рубрики «Новини науки і техніки» читайте статтю«На яке майбутнє може сподіватися українська наука», про Державні премії 2016 року в галузі науки і техніки, учнівсько-студентську конференцію, як японські вчені планують просверлити земну кору, знайдений в Іраку підземний палац, «Забуті імена» (продовження).

Напередодні пасхальних днів у Товаристві «Знання» України відбулися цікаві зустрічі: з колишнім технічним директором компанії «Моторола» Керол Бейлі і директором Інституту штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України та НАН України, член-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України, доктором технічних наук, професором, доктором богослов’я Анатолієм Івановичем Шевченком, поетесою Симошенко Світланою Анатоліївною.

Вів захід голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України Василь Іванович Кушерець.

Керол Бейлі виступив з лекцією «Як бути успішним», з якою побував у багатьох країнах світу і дуже і радий, що трапилася така нагода і в Україні, саме у товаристві «Знання». Він виступав на великих стадіонах, що вміщують 50 тисяч осіб. Секрет його успіху в тому, що сталося неможливе: він потрапив на роботу в компанію «Моторола», не маючи диплома, склавши тільки тест з таким результатом, що сам президент компанії запросив його на роботу. Секрет ще й у тому, що він любить людей, його тезою було робити завжди щось добре для них, навіть якщо ви на цьому не заробляєте, любити Бога, бо він управляє всіма вашими справами.

Анатолій Іванович Шевченко виступив з лекцією на тему «Пасха старого заповіту і нового заповіту».

Він детально розповів про історію виникнення великодніх свят, про давні традиції українців відзначати Великдень усією сім’єю, зустрічатися з родичами, христосуватися.

Поетеса Світлана Анатоліївна Симошенко, яка родом із Донецька, під музичний акомпанемент виконала в силі співаної поезії. низку пісень про весну, любов, природу.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

13.04.2017 р.