VII позачерговий з’їзд Товариства «Знання» України

У Києві 9 червня 2017 року під головуванням Президента Товариства «Знання» України, академіка НАН України і Національної академії педагогічних наук України, доктора філософських наук, професора Василя Кременя відбувся VIII позачерговий з’їзд Товариства. На ньому розглянуто питання «Про організаційно-правовий статус відокремлених структурних підрозділів (місцевих осередків) Товариства «Знання» України» та внесення відповідних змін до Статуту Товариства «Знання» України».

За пропозицією президії правління Товариства, яке озвучив учений секретар правління, заслужений журналіст України Василь Василашко з’їзд ухвалив Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра і Київського міського голови про вшанування пам’яті видатного українського прозаїка, поета, публіциста, драматурга, вченого, громадського і політичного діяча, доктора філософії, дійсного члена Наукового товариства імені Тараса Шевченка Івана Яковича Франка спорудженням пам’ятника йому в м. Києві.

ЧИТАТИ ДАЛІ

 

Найсвіжіші новини:

В 11 (106) випуску «Новини науки і техніки» розділу «Новини» читайте: про футболку-кардіограф, що таке хюге, бірюзові вихори в Чорному морі, таємничий радіосигнал з Космосу, цифровий пам’ятник, зміну клімату на Землі, чому бракує урожаю огірків, продовження публікацій «Забуті імена».

Напередодні пасхальних днів у Товаристві «Знання» України відбулися цікаві зустрічі: з колишнім технічним директором компанії «Моторола» Керол Бейлі і директором Інституту штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України та НАН України, член-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України, доктором технічних наук, професором, доктором богослов’я Анатолієм Івановичем Шевченком, поетесою Симошенко Світланою Анатоліївною.

Вів захід голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України Василь Іванович Кушерець.

Керол Бейлі виступив з лекцією «Як бути успішним», з якою побував у багатьох країнах світу і дуже і радий, що трапилася така нагода і в Україні, саме у товаристві «Знання». Він виступав на великих стадіонах, що вміщують 50 тисяч осіб. Секрет його успіху в тому, що сталося неможливе: він потрапив на роботу в компанію «Моторола», не маючи диплома, склавши тільки тест з таким результатом, що сам президент компанії запросив його на роботу. Секрет ще й у тому, що він любить людей, його тезою було робити завжди щось добре для них, навіть якщо ви на цьому не заробляєте, любити Бога, бо він управляє всіма вашими справами.

Анатолій Іванович Шевченко виступив з лекцією на тему «Пасха старого заповіту і нового заповіту».

Він детально розповів про історію виникнення великодніх свят, про давні традиції українців відзначати Великдень усією сім’єю, зустрічатися з родичами, христосуватися.

Поетеса Світлана Анатоліївна Симошенко, яка родом із Донецька, під музичний акомпанемент виконала в силі співаної поезії. низку пісень про весну, любов, природу.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

13.04.2017 р.