ТОВАРИСТВО «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ

«Трибуна українознавця»

Презентуємо унікальну книгу: «СЛОВНИК УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ VI СТОЛІТТЯ»

Автор: ЮЩУК Іван Пилипович – відомий мовознавець, літературознавець, заслужений діяч науки і техніки, професор Київського міжнародного університету.

Рецензент: ПАВЛИЧКО Дмитро Васильович – Герой України, класик української літератури, Шевченківський лауреат, почесний професор Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Ведучі:

Кушерець Василь Іванович – голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Василашко Василь Федорович – учений секретар правління Товариства, член НСПУ, заслужений журналіст України.

Адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 57/3, біля станції метро «Олімпійська», ауд 318.

Дата проведення: 27 квітня 2017 р., початок – 17.00, вхід вільний


Найсвіжіші новини:

У 102 випуску рубрики «Новини науки і техніки» читайте статтю«На яке майбутнє може сподіватися українська наука», про Державні премії 2016 року в галузі науки і техніки, учнівсько-студентську конференцію, як японські вчені планують просверлити земну кору, знайдений в Іраку підземний палац, «Забуті імена» (продовження).

15 березня від Товариства "Знання" України у Київському міському будинку вчителя було вручено Почесну грамоту і премію засновнику, керівнику і головному диригенту славетного хору "Чумаки" Василю ТРИЛІСУ, що працює при Товаристві, за знаменний внесок у поширення народної, чумацької пісні, в духовне та інтелектуальне збагачення українського суспільства і в національно-патріотичне виховання громадян та з нагоди 80-річчя відомого митця.

Ювіляра привітав від Товариства, його очільників академіка НАНУ В.Г. Кременя і члена-кореспондента НАПНУ В.І.Кушерця, учений секретар правління і віце-президент Університету сучасних знгань В.Ф.Василашко. Було відзначено, що В. Триліс керує хором 28 років, виростив багато співаків, виступав з концертами на престижних сценах Києва, більшості областей України, в Польщі, Росії та інших країнах, хор став переможцем Міжнародних конкурсів ім.Миколи Леонтовича і ім.Порфирія Демуцького. Було зазначено також, що в Зоряному залі Київського планетарію Товариства з хором "Чумаки" ніби співають зорі, а Чумацьким Шляхом у небі наче ідуть у віки чумаки.

Почесну грамоту від Міністерства культури України ювіляру вручив член Громадської ради при міністерстві, заслужений діяч мистецтв України, голова правління Київської міської організації Товариства "Знання" В.В. Неволов.

Тут же, в Будинку вчителя, у творчому об'єднанні «Співуча родина» та «Шанувальників романсу» відбувся чудовий ювілейний вечір Василя Триліса «Сестра моя пісня». У програмі захоплюючого концерту - хор «Чумаки», яким диригує Василь Триліс спільно з Сергієм Лакизою, виступи фольклорного гурту «Рідна пісня» та інших виконавців народних пісень, якими В. Триліс опікується. Учасники концерту проспівали Василю Герасимовичу "Многії літа" з нагоди його 80-річчя, відомий поет Сергій Цушко присвятив ювіляру змістовного вітального вірша.

Хвилюючі, схвальні слова про відомого митця і патріота сказали ведучі вечора, відомі радіожурналісти Вадим Колосок і Галина Дацюк. Шанувальки великої громадянської і творчої діяльності талановитого українського митця і організатора хорового співу Василя Триліса щиро побажали йому як ювіляру подальшого успішного довголіття на благо України.

Прес-служба правління Товариства "Знання" України