План науково-просвітницьких заходів на жовтень 2017 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №18 (113) підрубрики «Новини науки і техніки» рубрики «Новини» читайте про перелік найважливіших науково-технічних розробок, створений українцями електромобіль, доказ існування душі, підключення людського розуму до Інтернету, українські чисті технології, рекомендовані до участі в міжнародних конкурсах, «Школу здоров’я» в Приморську, «Забуті імена (продовження).

Цій темі присвячена чергова лекція в рамках співпраці Товариства «Знання» України і громадської організації «Українська Республіканська Платформа». Її прочитав керівник Центру «Перспективи Східної Європи» Микола Воробйов.

Лектор детально зупинився на питанні перспектив та викликів Республіканської партії США, яка має досить давню історію і є однією із двох партій, які діють у цій країні. М. Воробйов зазначив, що у США двопартійна система існує вже 160 років і є ефективною формою управління суспільством. Республіканська і Демократична партії упродовж тривалого часу домагаються доленосних для Америки рішень, зокрема таких як відміна рабства, ухвалення маніфесту про свободу, зниження податків та інші.

Керівник Центру відповів на цілу низку запитань слухачів.

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

2.03.2017 р.