VII позачерговий з’їзд Товариства «Знання» України

У Києві 9 червня 2017 року під головуванням Президента Товариства «Знання» України, академіка НАН України і Національної академії педагогічних наук України, доктора філософських наук, професора Василя Кременя відбувся VIII позачерговий з’їзд Товариства. На ньому розглянуто питання «Про організаційно-правовий статус відокремлених структурних підрозділів (місцевих осередків) Товариства «Знання» України» та внесення відповідних змін до Статуту Товариства «Знання» України».

За пропозицією президії правління Товариства, яке озвучив учений секретар правління, заслужений журналіст України Василь Василашко з’їзд ухвалив Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра і Київського міського голови про вшанування пам’яті видатного українського прозаїка, поета, публіциста, драматурга, вченого, громадського і політичного діяча, доктора філософії, дійсного члена Наукового товариства імені Тараса Шевченка Івана Яковича Франка спорудженням пам’ятника йому в м. Києві.

ЧИТАТИ ДАЛІ

 

Найсвіжіші новини:

В 11 (106) випуску «Новини науки і техніки» розділу «Новини» читайте: про футболку-кардіограф, що таке хюге, бірюзові вихори в Чорному морі, таємничий радіосигнал з Космосу, цифровий пам’ятник, зміну клімату на Землі, чому бракує урожаю огірків, продовження публікацій «Забуті імена».

У Товаристві «Знання» України 26 січня 2017 року розпочато цикл лекцій Університету третього віку «Європейський».

Це спільний проект консорціуму організацій України та Польщі. Замовником проекту є Товариство «Знання» України, а лідером-виконавцем - громадська організація «Ліга Розвитку Науки». Обопільні зусилля спрямовані на модернізацію освіти дорослих, кооперацію з реальними секторами ринку і надання можливості всім бажаючим отримати знання та професійні навички з адаптації людини в сучасному суспільстві.

Україна, за дослідженнями Всесвітньої організації охорони здоров’я, на одному із перших місць у світі по депресії, передусім людей пенсійного віку. Навчальні програми побудовані з урахуванням вікових особливостей саме цієї категорії людей, їхніх потреб та інтересів.

У перші два дні перед слухачами виступили незалежний фінансовий консультант Андрій Малецький з темою «Пенсійна реформа та методи забезпечення старості» і кандидат педагогічних наук, консультант програми Британської ради Людмила Петрухан з лекцією «Саморозвиток, самонавчання, самозайнятість через співпрацю з донорськими організаціями та донорськими проектами». Відбулися презентації семінарів лікаря-консультанта Олени Бойчук «Психо-фізіологічні методи підвищення ефективності праці та навчання» і Людмили Петрухан за темою її виступу.

Своїми враженнями від програми перших днів роботи університету поділилися слухачі.

«Враження добрі, це потрібно для багатьох. Я жінка, 55 років, працювати мені ще 5 років. Зайнята поки що на фондовому ринку, але в перспективі велике скорочення, то, вважаю, що практичні поради мені згодяться» (Алла).

Михайло Шклярук, пенсіонер: «Хороше враження, сподіваюсь, що мої надії оправдаються і лекції принесуть користь у моєму житті».

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

27.01.2017 р.