26239630 1382188231925064 6873934772205402311 n

ТОВАРИСТВО "3НАННЯ" УКРАЇНИ

запрошує 24 січня цього року о 16.00 в Зоряний зал Київського планетарію

на презентацію книги Василя КУШЕРЦЯ

"УКРАЇНА ПОНАД УСЕ. ЧАС ДЛЯ УКРАЇНИ ЖИТИ",

випущеної видавництвом "Знання України" (директор - Анатолій ХАРЛАН).

Автор - В.І. КУШЕРЕЦЬ, голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Попередньо обіцяли взяти участь в обговоренні цієї книги з актуальних питань сучасності відомі діячі української культури, зокрема такі, як Микола Жулинський, Павло Мовчан, Михайло Сидоржевський, Любов Голота, а також інші вчені, письменники, активісти Товариства.

Після презентації - виступи відомого чоловічого хору "Чумаки", концерт народного хору Віталія Лисенка, лауреатів мистецьких конкурсів.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, В.Васильківська, 57-3, ст. метро "Олімпійська".

Учений секретар правління

Твариства "Знання" України В.Ф.Василашко

 

Найсвіжіші новини:

У першому випуску в 2018 році №1(120) «Новини науки і техніки» розділу «Новини» сайту Товариства «Знання» України» читайте про премії Президента молодим ученим, подання робіт на здобуття Державних премій науковцям і молодим ученим, безпілотні автобуси в Стокгольмі, 5 технологій, що змінять життя в 2018 році, гідровелосипед, давню модель Всесвіту, знайдену в Мексиці, сонячну електростанцію в Чорнобилі, «Забуті імена»(продовження).

У Товаристві «Знання» України 26 січня 2017 року розпочато цикл лекцій Університету третього віку «Європейський».

Це спільний проект консорціуму організацій України та Польщі. Замовником проекту є Товариство «Знання» України, а лідером-виконавцем - громадська організація «Ліга Розвитку Науки». Обопільні зусилля спрямовані на модернізацію освіти дорослих, кооперацію з реальними секторами ринку і надання можливості всім бажаючим отримати знання та професійні навички з адаптації людини в сучасному суспільстві.

Україна, за дослідженнями Всесвітньої організації охорони здоров’я, на одному із перших місць у світі по депресії, передусім людей пенсійного віку. Навчальні програми побудовані з урахуванням вікових особливостей саме цієї категорії людей, їхніх потреб та інтересів.

У перші два дні перед слухачами виступили незалежний фінансовий консультант Андрій Малецький з темою «Пенсійна реформа та методи забезпечення старості» і кандидат педагогічних наук, консультант програми Британської ради Людмила Петрухан з лекцією «Саморозвиток, самонавчання, самозайнятість через співпрацю з донорськими організаціями та донорськими проектами». Відбулися презентації семінарів лікаря-консультанта Олени Бойчук «Психо-фізіологічні методи підвищення ефективності праці та навчання» і Людмили Петрухан за темою її виступу.

Своїми враженнями від програми перших днів роботи університету поділилися слухачі.

«Враження добрі, це потрібно для багатьох. Я жінка, 55 років, працювати мені ще 5 років. Зайнята поки що на фондовому ринку, але в перспективі велике скорочення, то, вважаю, що практичні поради мені згодяться» (Алла).

Михайло Шклярук, пенсіонер: «Хороше враження, сподіваюсь, що мої надії оправдаються і лекції принесуть користь у моєму житті».

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

27.01.2017 р.