lukyan

ТОВАРИСТВО «ЗНАННЯ» УКРАЇНИ

Висловлює вам свою глибоку повагу та має честь запросити на творчу зустріч з Левком Григоровичем ЛУК’ЯНЕНКОМ – політиком, громадським діячем, народним депутатом України, Героєм України, членом НСПУ,автором «Акту про Незалежність України», Лауреатом Національної премії ім. Тараса Шевченка.

Ведучі: Кушерець Василь Іванович – голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Василашко Василь Федорович – учений секретар правління Товариства, член НСПУ, заслужений журналіст України.

Адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 57/3, біля станції метро «Олімпійська», ауд 313.

Дата проведення: 30 травня 2017 р.

Початок – 13.00.

Вхід вільний

 

Найсвіжіші новини:

У 5 (104) випуску «Новини науки і техніки» в розділі «Новини» сайту Товариства «Знання» України читайте: про самозабезпечення птахофабрики на Дніпропетровщині теплом та електроенергією та ще й з прибутком, знімок хмар на Титані, біогаз з зелених водоростей, живі зуби за 9 тижнів, дослідження здібностей собак, новий унікальний мета матеріал, намір Папи Римського об’єднати з ученими зусилля по вивченню Світу, створення українцями програми штучного інтелекту, «Забуті імена» (продовження публікацій №8 (103), 2017, №1-24, 2016).

У Товаристві «Знання» України 26 січня 2017 року розпочато цикл лекцій Університету третього віку «Європейський».

Це спільний проект консорціуму організацій України та Польщі. Замовником проекту є Товариство «Знання» України, а лідером-виконавцем - громадська організація «Ліга Розвитку Науки». Обопільні зусилля спрямовані на модернізацію освіти дорослих, кооперацію з реальними секторами ринку і надання можливості всім бажаючим отримати знання та професійні навички з адаптації людини в сучасному суспільстві.

Україна, за дослідженнями Всесвітньої організації охорони здоров’я, на одному із перших місць у світі по депресії, передусім людей пенсійного віку. Навчальні програми побудовані з урахуванням вікових особливостей саме цієї категорії людей, їхніх потреб та інтересів.

У перші два дні перед слухачами виступили незалежний фінансовий консультант Андрій Малецький з темою «Пенсійна реформа та методи забезпечення старості» і кандидат педагогічних наук, консультант програми Британської ради Людмила Петрухан з лекцією «Саморозвиток, самонавчання, самозайнятість через співпрацю з донорськими організаціями та донорськими проектами». Відбулися презентації семінарів лікаря-консультанта Олени Бойчук «Психо-фізіологічні методи підвищення ефективності праці та навчання» і Людмили Петрухан за темою її виступу.

Своїми враженнями від програми перших днів роботи університету поділилися слухачі.

«Враження добрі, це потрібно для багатьох. Я жінка, 55 років, працювати мені ще 5 років. Зайнята поки що на фондовому ринку, але в перспективі велике скорочення, то, вважаю, що практичні поради мені згодяться» (Алла).

Михайло Шклярук, пенсіонер: «Хороше враження, сподіваюсь, що мої надії оправдаються і лекції принесуть користь у моєму житті».

Прес-служба правління Товариства «Знання» України

27.01.2017 р.