План лекційних заходів на травень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №22 (141) «Новини науки і техніки» читайте: про Державні премії в галузі науки і техніки за 2018 рік, номінацію «Технічний виклик» Луганської команди малої академії наук, юних екологів - переможців міжнародних змагань з Києва і Луцька, чому чоловіки живуть менше за жінок, створення синтетичних клітин людини, загублений палац Рамзеса 11, першу енергетичну громаду в Україні, грамоту царя Петра 1, в якій тиск на українську церкву, зображення «чорної діри», життя на Марсі, створення власного тролейбуса у Вінниці, безпілотник Huawei, що буде з медициною через 25 років, перше Євангеліє в Україні, новий номер журналу «Наше небо».

Шановні ветерани Другої світової війни, громадяни України, сіячі наукових знань!

Відзначивши вчора шанобливо день Пам’яті і примирення в нашій країні, вшановуємо День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. пам'ятний подвиг і болісну жертовність українців старшого покоління, великий внесок українського народу разом з іншими народами в розгром гітлерівських сил.

Слава героям, мільйонам наших земляків, які загинули на фронтах, в концтаборах, від голоду і репресій у воєнні роки, а також у післявоєнні роки від репресій сталінізму!

Закликаємо сіячів знань продовжувати поширювати чисту правду про ту війну і про дії сучасних російських агресорів! Вічна слава і світла пам’ять загиблим!

Щиро бажаєм нашим громадянам, мужнім українським воїнам, трудівникам міста і села, членам Всеукраїнської громадської організації Товариство «Знання» України, всім освітянам, визволення окупованих українських теренів, відновлення справедливого миру на нашій землі, благополуччя і процвітання незалежної України!

Президент Всеукраїнської громадської організації
Товариство «Знання» України, академік НАН України і НАПН України В.Г.Кремень

Голова правління Всеукраїнської громадської організації
Товариство «Знання» України, член-кореспондент НАПН України,доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України В.І.Кушерець

Учений секретар Всеукраїнської громадської організації
Товариство «Знання» України, заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

5 травня 2019 року