План лекційних заходів на січень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №18 (137) рубрики «Новини науки і техніки» читайте: про черговий випуск журналу «Наука і суспільство», спостереження студентів Київського коледжу за науково-технічними розробками у світі, непричетністю люлини до вимирання фауни, як у Росії +++ замість робота експонували людину, секверування ДНК, «Вояжера-2», що вийшов у міжзоряний простір, нейромережу, що оживлює людину.

194136

10 січня 2019 року відзначає 85-річчя від дня народження перший Президент незалежної України (1991 - 1994 рр.) Леонід Кравчук, який народився в селі Великий Житин неподалік Рівного.

Сердечно вітаємо Вас, вельмишановний Леоніде Макаровичу з 85-річним ювілеєм, з Різдвом Христовим! Принагідно відзначаємо Ваш великий внесок в історичне виборення Україною незалежності! Високо цінуємо Вашу невтомну працю як першого Президента незалежної України у розбудові і утвердженні української державності! Дякуємо за підтримку Товариства «Знання» України у його розвитку, за сприяння у поширенні наукових знань, патріотичному вихованні населення. Щиро бажаємо Вам, Герою України, доброго здоров’я, невичерпної енергії, великого людського щастя, мирного неба! Хай святиться і благословиться Вам на нові досягнення в ім’я рідної України!

З великою повагою –

президент ВГО Товариство «Знання» України,

президент НАПН України, академік НАН України В.Г.Кремень,

віце-президент ВГО Товариство «Знання» України,

член-кореспондент НАПН України В.І.Кушерець,

учений секретар ВГО Товариство «Знання» України В.Ф.Василашко.

10 січня 2019 року.