План лекційних заходів на червень 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску №23 (142) «Новини науки і техніки» за квітень 2019 року читайте: про стипендії видатним діячам науки, індекс інновацій України, пріоритети уманських науковців, штучний перламутр, розшифровку манускрипта Войнича, лекції про штучний інтелект Родні Бруса, роботів, що збирають ягоди, контролюють споживання газу, продають каву, в якому віці жінки, а в якому чоловіки набирають зайву вагу, антисонячні батареї, створення першого живого організму із синтетичним і радикально зміненим кодом ДНК.

194136

10 січня 2019 року відзначає 85-річчя від дня народження перший Президент незалежної України (1991 - 1994 рр.) Леонід Кравчук, який народився в селі Великий Житин неподалік Рівного.

Сердечно вітаємо Вас, вельмишановний Леоніде Макаровичу з 85-річним ювілеєм, з Різдвом Христовим! Принагідно відзначаємо Ваш великий внесок в історичне виборення Україною незалежності! Високо цінуємо Вашу невтомну працю як першого Президента незалежної України у розбудові і утвердженні української державності! Дякуємо за підтримку Товариства «Знання» України у його розвитку, за сприяння у поширенні наукових знань, патріотичному вихованні населення. Щиро бажаємо Вам, Герою України, доброго здоров’я, невичерпної енергії, великого людського щастя, мирного неба! Хай святиться і благословиться Вам на нові досягнення в ім’я рідної України!

З великою повагою –

президент ВГО Товариство «Знання» України,

президент НАПН України, академік НАН України В.Г.Кремень,

віце-президент ВГО Товариство «Знання» України,

член-кореспондент НАПН України В.І.Кушерець,

учений секретар ВГО Товариство «Знання» України В.Ф.Василашко.

10 січня 2019 року.