План лекційних заходів на лютий 2019 року

Найсвіжіші новини:

У випуску № 18 (138) «Новини науки і техніки» на сайті ВГО Товариство «Знання» України читайте: про виділення коштів для наукових досліджень у вищих навчальних закладах, талановитих школярів у Сумах, «Лабораторію божевільних учених» у Харкові, перспективи туризму в Космосі, першу людину, яка перетнула Антарктиду самотужки, прогнози щодо зменшення населення в Китаї, папір багаторазового використання, лікувальні властивості шкірок мандарина.

43178767 945950892264235 3453748597609201664 n

Шановні освітяни, щиро вітаю Вас з професійним святом!

Це свято кожної людини і суспільства та держави загалом. Бо саме Учитель в значній мірі обумовив своїм впливом долю і саму сутність кожного із нас і цим самим сформував і українське суспільство, і українську державу. А значить змінити до кращого нашу країну можна лише за активної участі Учителя.

Для цього слід довіряти Учителю, шанувати його працю, достойно винагороджувати її з тим, щоб до педагогічної діяльності йшли кращі з кращих, хто щиро любить дітей і відповідально та ефективно здійснює освітній процес. І тоді в наших школах, в наших ліцеях, в наших коледжах, в наших університетах будуть навчатися лише щасливі діти, що матимуть велику життєву перспективу.

Щасти тобі, дорогий Учителю! Щасти тобі, рідна Україно!

В.Г.Кремень, президент НАПН України,

президент ВГО Товариство "Знання" України,

академін НАН України