План лекційних заходів на грудень 2018 року

Найсвіжіші новини:

У 17(136) випуску «Новини науки і техніки» читайте: про президентський Фонд підтримки молоді, реформування наукової сфери, Центр історії розвитку української науки, про те, що науковці розробили ліки для лікування очей, експеримент з рослинами, кам’яні знаряддя, яким 300 тисяч років, новий континент, що може виникнути на території Індії, Китай запустив на орбіту космічний банк генів, що треба знати про вейп (куріння електронних сигарет).

14694788 images 1872424688

Вельмишановний Василю Івановичу!

Сердечно вітаємо Вас від правління Товариства «Знання» України і Університету сучасних знань, від діячів науки і культури з когорти нашого Товариства, від усієї родини знаннівців з нагоди Вашого 70-річного ювілею!

З вершини літ видно Ваш звитяжний трудовий шлях з сім’ї гірників, жертв сталінських репресій, від відмінника освіти, до відомого вченого – професора, доктора філософських наук, заслуженого діяча науки і техніки України, члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України. Ваш потужний творчий потенціал вченого засвідчили три сотні наукових і науково-популярних публікацій, серед яких такі солідні видання, як науково-публіцистичні книги «Тарас Шевченко – на всі часи», «Україна понад усе. Час для України жити», «Біблія і наука» (у співавторстві), «Через терни – до України» (у співавторстві) та інші. Ви, не покладаючи рук, віддаєте усі свої сили і знання підготовці нової зміни науковців і викладачів вищої школи.

Ваша невтомна діяльність, наш ювіляре, як талановитого громадського діяча, голови правління Товариства «Знання» України, президента Університету сучасних знань, вченого-філософа, позначена поширенням наукових знань серед широких мас населення, активізацією науково-освітньої діяльності, важливими заходами у патріотичному вихованні громадян, шефською науково-просвітницькою роботою в зоні АТО. Дуже важливо, що Ви у своїй громадській і освітній діяльності шукаєте шляхів розв’язання проблем соціально-економічного і культурного розвитку країни за Вашої ініціативи і безпосередньої участі!

Ми вітаємо Вас з важливою подією у Вашому житті, з тим, що Вас, як голову правління Товариства «Знання» України, Президент України Петро Порошенко нагородив за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня з нагоди Дня Соборності України. Знаменно, що відзначено Вас цією високою державною нагородою у час Вашого 70-річчя, що збігається з 70-річчям Товариства «Знання» України.

Хай Бог дарує Вам, дорогий Василю Івановичу, вдосталь здоров’я і наснаги на довгі, щасливі і благополучні літа, на нові великі творчі досягнення у науковій, науково-просвітницькій і науково-освітній діяльності для успішного розвитку і розквіту нашої рідної України!

З великою повагою –

Президент Товариства «Знання» України,
академік НАН України і академік НАПН України В.Г.Кремень

Перший заступник голови правління
Товариства «Знання» України, перший заступник
президента Університету сучасних знань В.А.Глушко

учений секретар правління Товариства
«Знання» України, заслужений журналіст України В.Ф.Василашко

1 лютого 2018 року