26239630 1382188231925064 6873934772205402311 n

ТОВАРИСТВО "3НАННЯ" УКРАЇНИ

запрошує 24 січня цього року о 16.00 в Зоряний зал Київського планетарію

на презентацію книги Василя КУШЕРЦЯ

"УКРАЇНА ПОНАД УСЕ. ЧАС ДЛЯ УКРАЇНИ ЖИТИ",

випущеної видавництвом "Знання України" (директор - Анатолій ХАРЛАН).

Автор - В.І. КУШЕРЕЦЬ, голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Попередньо обіцяли взяти участь в обговоренні цієї книги з актуальних питань сучасності відомі діячі української культури, зокрема такі, як Микола Жулинський, Павло Мовчан, Михайло Сидоржевський, Любов Голота, а також інші вчені, письменники, активісти Товариства.

Після презентації - виступи відомого чоловічого хору "Чумаки", концерт народного хору Віталія Лисенка, лауреатів мистецьких конкурсів.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, В.Васильківська, 57-3, ст. метро "Олімпійська".

Учений секретар правління

Твариства "Знання" України В.Ф.Василашко

 

Найсвіжіші новини:

У першому випуску в 2018 році №1(120) «Новини науки і техніки» розділу «Новини» сайту Товариства «Знання» України» читайте про премії Президента молодим ученим, подання робіт на здобуття Державних премій науковцям і молодим ученим, безпілотні автобуси в Стокгольмі, 5 технологій, що змінять життя в 2018 році, гідровелосипед, давню модель Всесвіту, знайдену в Мексиці, сонячну електростанцію в Чорнобилі, «Забуті імена»(продовження).

kremen

Шановний Василю Григоровичу!

Сердечно вітаємо Вас від Товариства «Знання» України з важливою датою у Вашому житті – 20-річчям очолювання Вами НАПН України!

Під Вашим началом НАПНУ набула повноцінного розвитку, підвищила рівень науково-педагогічної діяльності, посприяла наближенню освіти у нас до європейських стандартів, підвищенню її якості і забезпеченню безперервності навчання. Академія активно сприяє вдосконаленню навчально-виховного процесу відповідно до завдань розбудови демократичної, розвиненої, по-сучасному сильної і держави Україна.

Ви як чільник НАПНУ і Товариства «Знання» України проводите велику і вельми корисну роботу щодо наснаження різних верств населення науковими знаннями, здійснення національно-патріотичного виховання населення, готовності громадян, особливо молоді, до захисту Вітчизни.

Щиро бажаємо, дорогий Василю Григоровичу, від працівників і активістів Товариства, відомих учених і діячів культури, доброго здоров’я, благополуччя, натхнення, підтримки педагогічної громадськості, нових успіхів академії і Вам особисто в науково-педагогічній діяльноcті на благо України!

З глибокою повагою

Голова правління Товариства «Знання» Украъни,
президент Університету сучасних знань,
член-кореспондент НАПН України В.І.Кушерець

Учений секретар праління Товариства,
віце-президент Університету сучасних
знань, заслужений журналіст України В.Ф.Василашко