План лекційних заходів на вересень 2018 року

Найсвіжіші новини:

Читайте у випуску №13-14 (132-133) підрозділу «Новини науки і техніки» розділу «Новини»: про гранти Президента України молодим ученим, збереження спадщини на Подолі в Києві, стимулювання винахідництва, Національний фонд досліджень, розвиток оборонно-промислового комплексу, координацію досліджень, утворення, реорганізацію та ліквідацію державних наукових установ, отримання вченими «рідкого світла», штучний інтелект, що усуває помилки, про те, що Україна стане країною електрокарів.

kremen

Шановний Василю Григоровичу!

Сердечно вітаємо Вас від Товариства «Знання» України з важливою датою у Вашому житті – 20-річчям очолювання Вами НАПН України!

Під Вашим началом НАПНУ набула повноцінного розвитку, підвищила рівень науково-педагогічної діяльності, посприяла наближенню освіти у нас до європейських стандартів, підвищенню її якості і забезпеченню безперервності навчання. Академія активно сприяє вдосконаленню навчально-виховного процесу відповідно до завдань розбудови демократичної, розвиненої, по-сучасному сильної і держави Україна.

Ви як чільник НАПНУ і Товариства «Знання» України проводите велику і вельми корисну роботу щодо наснаження різних верств населення науковими знаннями, здійснення національно-патріотичного виховання населення, готовності громадян, особливо молоді, до захисту Вітчизни.

Щиро бажаємо, дорогий Василю Григоровичу, від працівників і активістів Товариства, відомих учених і діячів культури, доброго здоров’я, благополуччя, натхнення, підтримки педагогічної громадськості, нових успіхів академії і Вам особисто в науково-педагогічній діяльноcті на благо України!

З глибокою повагою

Голова правління Товариства «Знання» Украъни,
президент Університету сучасних знань,
член-кореспондент НАПН України В.І.Кушерець

Учений секретар праління Товариства,
віце-президент Університету сучасних
знань, заслужений журналіст України В.Ф.Василашко