План лекційних заходів на грудень 2018 року

Найсвіжіші новини:

У 17(136) випуску «Новини науки і техніки» читайте: про президентський Фонд підтримки молоді, реформування наукової сфери, Центр історії розвитку української науки, про те, що науковці розробили ліки для лікування очей, експеримент з рослинами, кам’яні знаряддя, яким 300 тисяч років, новий континент, що може виникнути на території Індії, Китай запустив на орбіту космічний банк генів, що треба знати про вейп (куріння електронних сигарет).

kremen

Шановний Василю Григоровичу!

Сердечно вітаємо Вас від Товариства «Знання» України з важливою датою у Вашому житті – 20-річчям очолювання Вами НАПН України!

Під Вашим началом НАПНУ набула повноцінного розвитку, підвищила рівень науково-педагогічної діяльності, посприяла наближенню освіти у нас до європейських стандартів, підвищенню її якості і забезпеченню безперервності навчання. Академія активно сприяє вдосконаленню навчально-виховного процесу відповідно до завдань розбудови демократичної, розвиненої, по-сучасному сильної і держави Україна.

Ви як чільник НАПНУ і Товариства «Знання» України проводите велику і вельми корисну роботу щодо наснаження різних верств населення науковими знаннями, здійснення національно-патріотичного виховання населення, готовності громадян, особливо молоді, до захисту Вітчизни.

Щиро бажаємо, дорогий Василю Григоровичу, від працівників і активістів Товариства, відомих учених і діячів культури, доброго здоров’я, благополуччя, натхнення, підтримки педагогічної громадськості, нових успіхів академії і Вам особисто в науково-педагогічній діяльноcті на благо України!

З глибокою повагою

Голова правління Товариства «Знання» Украъни,
президент Університету сучасних знань,
член-кореспондент НАПН України В.І.Кушерець

Учений секретар праління Товариства,
віце-президент Університету сучасних
знань, заслужений журналіст України В.Ф.Василашко