26239630 1382188231925064 6873934772205402311 n

ТОВАРИСТВО "3НАННЯ" УКРАЇНИ

запрошує 24 січня цього року о 16.00 в Зоряний зал Київського планетарію

на презентацію книги Василя КУШЕРЦЯ

"УКРАЇНА ПОНАД УСЕ. ЧАС ДЛЯ УКРАЇНИ ЖИТИ",

випущеної видавництвом "Знання України" (директор - Анатолій ХАРЛАН).

Автор - В.І. КУШЕРЕЦЬ, голова правління Товариства, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Попередньо обіцяли взяти участь в обговоренні цієї книги з актуальних питань сучасності відомі діячі української культури, зокрема такі, як Микола Жулинський, Павло Мовчан, Михайло Сидоржевський, Любов Голота, а також інші вчені, письменники, активісти Товариства.

Після презентації - виступи відомого чоловічого хору "Чумаки", концерт народного хору Віталія Лисенка, лауреатів мистецьких конкурсів.

Вхід вільний.

Адреса: Київ, В.Васильківська, 57-3, ст. метро "Олімпійська".

Учений секретар правління

Твариства "Знання" України В.Ф.Василашко

 

Найсвіжіші новини:

У першому випуску в 2018 році №1(120) «Новини науки і техніки» розділу «Новини» сайту Товариства «Знання» України» читайте про премії Президента молодим ученим, подання робіт на здобуття Державних премій науковцям і молодим ученим, безпілотні автобуси в Стокгольмі, 5 технологій, що змінять життя в 2018 році, гідровелосипед, давню модель Всесвіту, знайдену в Мексиці, сонячну електростанцію в Чорнобилі, «Забуті імена»(продовження).

Шановні працівники і активісти Товариства «Знання» України, прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, єднання і досягнення нових успіхів народу.

Наш синьо-жовтий прапор – це символ Свободи і Незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом українці утілили в життя віковічну мрію про повноцінну державну самостійність України. Наш Державний прапор ми маєм берегти і шанувати як найвищу національну святиню, що надихає нас гордістю за Україну, за наш великий народ.

Державна Незалежність, що символізує продовження тисячоліття нашої державності, відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку, культурної та економічної розбудови нашої держави. Свято Незалежності демонструє єдність поколінь, що виборювали волю Україні і тих, які виросли синами і дочками цієї волі. Всі покоління єднають символи – свобода, право вибору, демократичні цінності. Україна розвивається, відкриває для себе нові національні можливості та європейські перспективи і стандарти.

Діячі науки, освіти, культури, економіки, провідники сфери державного управління, що употужнюють силу Товариства «Знання» України, штатні працівники Товариства, з допомогою невичерпної сили наукових знань, науково-освітнього поступу багато роблять і робитимуть, щоб Державний прапор щасливо майорів над усіма регіонами України, включаючи весь Донбас і Крим, щоб зростали сконсолідовані зусилля народу для підвищення авторитету і могутності, розвитку і процвітання рідної України!

Слава Україні! Слава Героям України!

Президент Товариства «Знання»України,
академік НАН України і академік НАПН України В.Г. Кремень

Голова правління Товариства «Знання» України,
президент Університету сучасних знань,
член-кореспондент НАПН України,
заслужений діяч науки і техніки України В.І. Кушерець

Учений секретар правління Товариства
«Знання» України, заслужений журналіст України В.Ф. Василашко

23 серпня 2017 р.