VII позачерговий з’їзд Товариства «Знання» України

У Києві 9 червня 2017 року під головуванням Президента Товариства «Знання» України, академіка НАН України і Національної академії педагогічних наук України, доктора філософських наук, професора Василя Кременя відбувся VII позачерговий з’їзд Товариства. На ньому розглянуто питання «Про організаційно-правовий статус відокремлених структурних підрозділів (місцевих осередків) Товариства «Знання» України» та внесення відповідних змін до Статуту Товариства «Знання» України».

За пропозицією президії правління Товариства, яке озвучив учений секретар правління, заслужений журналіст України Василь Василашко з’їзд ухвалив Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра і Київського міського голови про вшанування пам’яті видатного українського прозаїка, поета, публіциста, драматурга, вченого, громадського і політичного діяча, доктора філософії, дійсного члена Наукового товариства імені Тараса Шевченка Івана Яковича Франка спорудженням пам’ятника йому в м. Києві.

ЧИТАТИ ДАЛІ

 

Найсвіжіші новини:

У 13 (108) випуску підрубрики «Новини науки і техніки» рубрики «Новини» сайту Товариства «Знання» України читайте про відзнаки та наукові дослідження професора Національного університету біоресурсів і природокористування України Анатолія Шостака, схожу на Землю планету у Чумацькому шляху, поєднання вітрогенераторів і сонячних панелей, що його винайшли шведські вчені, унікальний спосіб зрошення полів у Гімалаях, каталог екзопланет, «Забуті імена», продовження.

вітання василашку

Від Товариства «Знання» України, Університету сучасних знань

Вітаємо з Днем Народження ВАСИЛАШКА ВАСИЛЯ ФЕДОРОВИЧА,

Ученого секретаря правління Товариства, заслуженого журналіста України, лауреата багатьох премій, справжнього патріота своєї країни, талановитого поета, чуйного колегу та просто прекрасну людину.

Зичимо міцного здоров'я і довголіття, затишку, добробуту і миру Вам і Вашій родині! Щоб Ваша поезія завжди запалювала вогник у наших серцях! А кожний день, як і сьогодні, був сповнений усмішками, незабутніми враженнями та емоціями!

Голова правління Товариства «Знання» України,
Президент Університету сучасних знань,
член-кореспондент НАПН України,
доктор філософських наук професор В.І. Кушерець

Ректор Університету сучасних знань, професор Ю.А. Ведєрніков

20 червня 2017 р.